Fibabanka kredi başvurusu

Reklamlar


fibabanka kredi başvurusu

Fibabanka kredi başvurusu: Fiba Grup bünyesinde 2010’da kurulan Fibabanka, Türkiye’nin büyük bir kısmında faaliyetlerini sürdürmekte ve yeni şubeleri ile yayılmaya devam etmektedir. Ülkemizin önde gelen gruplarından biri olan Fiba Grup, bankacılık sektörüne yeni bir heyecan ve soluk getirmeyi amaçlamıştır.  Fibabanka kredi başvurusu yaparak evlilikten otomobile, mobilyadan eğitime ve daha birçok konu ile ilgili nakit ihtiyaçlarınızda müşterilerine hizmet vermektedir.

Fibabanka, ister müşterisi olun ister olmayın her türlü nakit ihtiyaçlarınızda düşük faiz oranları ve cazip ödeme seçenekleri ile bankalar arasında kendisine önemli bir yer edinmiştir. Dolayısıyla, kredi almak isteyenler öncelikli tercihleri arasında Fibabanka’ya yer vermektedirler. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Fibabanka kredi başvurusunu dilerseniz şubeden, dilerseniz web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Henüz daha SMS ve telefon ile kredi başvurusu almayan Fibabanka’nın resmi web sitesi üzerinden kolayca krediye başvurabilirsiniz.

Fibabanka kredi başvuru yapmadan önce öğrenmek istediğiniz her türlü konu ile ilgili olarak 444 8 888 no’lu telefonu arayabilmektesiniz. Kredi başvurusu sırasında sizden istenecek belgelerin ne olduğunu, asgari şartlar ve diğer pek çok konuyla ilgili bilgileri telefon yoluyla ilk ağızdan alabilirsiniz.

İnternet üzerinden kredi başvurusu:

Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Fibabbanka’dan kredi almak için başvuruda bulunmak istiyorsanız, resmi web sitesinde yayınladığı kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduğunuzda cep telefonunuzun yanınızda olmasında fayda vardır. Çünkü kredi onay bilgisi kısa sürede cep telefonunuza SMS olarak gönderilmektedir.

Kredinizin onaylanması sonrasında en yakın Fibabanka şubesine hazırladığınız belgelerle şahsen müracaat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca kredi başvurusunda ikamet ettiğiniz ilde Fibabanka şubesi olması da gerekiyor. Yani, Fibabanka şubesi olmayan bir ilden kredi başvurusu yaptığınızda onay almış olsanız da krediniz geçersiz sayılmaktadır.

Fibabanka kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

Fibabanka şubeleri ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir