Fibabanka kredi kartı başvurusu

Reklamlar


fibabanka kredi kartı başvurusu

Fibabanka kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, internet üzerinden ve telefon ile başvuru hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik. Ülkemizin en genç bankalarından olan Fibabanka, bugün itibariyle 62 ilimizde bankacılık hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Fibabbanka kredi kartı başvurusu yapmak için şubelerden faydalanmak bazı iller için imkansız olsa da, sağladığı diğer başvuru kanallarından da faydalanabilirsiniz.

Fibabanka, kredi kartı konusunda Bonus ile anlaşmalıdır. Fibabanka kredi kartı başvurusu yaptığınızda Bonus özellikli bir kredi kartına sahip olursunuz. Bonus’un sağladığı avantajlar sayesinde binlerce üye işyerinden taksitli alışveriş yapabilir, bol miktarda bonus kazanabilir ve kazandığınız bonuslarla da keyifli bedava alışverişler yapabilirsiniz.

Fibabanka Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Fibabanka kredi kartı başvurularınızı şubelerden yapmak dışında telefon ile de yapabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri hattı olan 444 88 88 no’lu telefonu aradığınızda bonus kredi kartı başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri eksiksiz vermeniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir, kısa süre içinde de başvurunuzla ilgili cevabınızı alabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuz olumlu ise en yakın banka şubesine gidebilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Türkiye’de sağladığı birçok avantaj ve ayrıcalıklarla öne çıkan bonus kredi kartınızla hemen alışverişe başlamak için beklemeyin.

Fibabanka kredi kartı başvurularınızda internet ile sadece ön başvuru kabul etmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız başvurularınızda alacağınız ön onay ile banka şubesine gitmeniz ve başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Fibabanka kredi kartı başvurusu ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

Fibabanka kredi kartı ön başvurusu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir