Finansbank Fix Card kredi kartı başvuru ve inceleme

Reklamlar


Finansbank Fix Card kredi kartı ( inceleme )

Finansbank fix kredi kartı başvurusu, fix kredi kartı özellikleri ve daha fazlası bu yazımızda. Gerçekleştirdiği bankacılık hizmetleri ile adından sıkça bahsettiren Finansbank’ın müşterilerine özel sunduğu Fix Card kredi kartı ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

Finansbank Fix Card kredi kartının en önemli avantajlarından biri kredi kartı ile banka kartının aynı kart üzerinde birleşmesidir. Fix Card’ın ön tarafı kredi kartı olarak kullanılırken, arka tarafı banka kartı olarak kullanılabilmektedir. Bununla birlikte Fix Card’ın ön yüzünde kredi kartı numaraları bulunurken, arka yüzünde de mevduat hesabının numarası yer almaktadır. Yapacağınız alışverişlerinizde kartınızın ister kredi kartı özelliğini, ister banka kartı özelliğini kullanabilmektesiniz.

Finansbank Fix Card kredi kartı özellikleri

Fix Card’ın temassız ödeme kolaylığı sayesinde 50 TL tutarına kadarki harcamalarınızı saniyeler içinde kolayca yapabilmektesiniz. Finansbank’ın Fix Card kredi kartı size Para Puan özelliği sayesinde de ekstra avantaj sağlamaktadır.

Finansbank, Fix Card kredi kartınızın basım ve gönderim bedeli olarak 15 TL ücret almaktadır. Fix Card kredi kartınızda yer alan borçlarınızın faizlerine faiz işletme gibi bir uygulaması bulunmuyor. Fix Card, CardFinans kredi kartının özelliklerine sahip olduğu için, CardFinans için özel olarak hazırlanan kampanyalardan da faydalanabilmektesiniz. Bunun yanı sıra, Fix Card için bankanız ayrı kampanyalar da düzenlemektedir.

Finansbank Fix Card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank’ın müşterileri için özel olarak sunduğu Fix Card kredi kartı başvurularınızı internet sitesi üzerinden yapabildiğiniz gibi, bankanın şubelerinden şahsen de yapabilmektesiniz. Fix Card başvurularınızı internet şubesini kullanarak da yapabilmektesiniz. Başvuru formunu dolduracağınızda yanınızda kimliğinizi bulundurmalısınız. Çünkü formu doldururken sizden kimlik bilgilerinizi isteyeceklerdir.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Finansbank değerlendirmelerini kısa süre içinde gerçekleştirmekte ve tarafınıza bilgi vermektedir. Kredi kartınız başvuru sırasında vermiş olduğunuz adresinize en kısa zamanda gönderilmektedir.

CardFinans kredi kartı özelliği bulunan Fix Card kredi kartınızla üye işyerlerindeki alışverişlerinizde taksitlendirme imkanından da yararlanabilirsiniz. Hemen vakit kaybetmeden Fix Card başvurunuzu yapın ve en kısa zamanda keyifli alışverişler yapmaya başlayın. Finansbank fix Card sahipleri, yaptıkları her harcamadan Para Puan kazandırmakta ve Para Puanlarınızla sizlere büyük avantajlar sağlamaya devam etmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir