Finansbank kredi başvurusu

Reklamlar


finansbank kredi başvurusu

Finansbank kredi başvurusu: Finansbank geniş kredi hizmeti ve kolay kredi başvurusu seçenekleriyle, Finans sektörünün önde gelen bankalarından biridir. Finansbank, Türkiye’nin her yerine yayılan şubeleri ile müşterilerinin kredi taleplerine en hızlı cevap veren bankalarındandır. Güçlü yapısı ile kredi kullanmak isteyen herkese en uygun faiz oranları ve geri ödeme imkanları ile hizmet vermektedir.

Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyenlere hızlı ve kolay kredi verebilmek adına oldukça az prosedür uygulamakta, acil paraya ihtiyacı olanların her zaman yanında olmaktadır. Taşıt kredisinden evlilik kredisine, tadilat kredisinden eğitim kredisine her türlü kredi taleplerine verdiği hızlı cevap nedeniyle tercih edilen bir bankadır.

Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank’a kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için banka farklı yöntemler sunmaktadır. Bunlar; şubeye giderek, SMS göndererek ve internetten olmak üzere üç ayrı şekildedir. Diğer pek çok bankada uygulanan telefon ile kredi başvurusu Finansbank’ta alınmamaktadır. Kredinizin çok daha hızlı ön onay alması için öncelikli tercih edebileceğiniz yöntemler ise SMS ve internet ile yapılan başvurulardır.

SMS ile kredi başvurusu yapmak:

SMS ile yapacağınız kredi başvurusu oldukça kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Finansbank, SMS ile yapılacak olan kredi başvuruları için özel bir uygulama yaparak 5 dakika gibi kısa sürede kredi başvurunuza ön onay verebilmektedir. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden TC kimlik numaranızı kısa mesaj olarak 5030’a göndermeniz yeterli olmaktadır. Kısa mesajı gönderdikten sonra tarafınıza ön onay gelmekte ve burada size belirli bir kredi limiti tanınmaktadır. Tanınan bu limitin üzerinde bir krediye ihtiyacınız varsa, yine kısa mesaj şeklinde 5030’a net gelirinizi de göndermeniz gerekmektedir. Şayet bu mesajınıza da ön onay gelirse, en yakın Finansbank şubesine istenen belgelerle birlikte bizzat gitmelisiniz. Kredi başvurunuz şubede hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza ödenecektir.

İnternet ile kredi başvurusu yapmak:

Finansbank’ın resmi web sitesinden kredi başvurusunda bulunduğunuzda, tarafınıza kredi talebinizle ilgili bir ön onay gönderilmektedir. Bu ön onay ile birlikte şubeye gitmeli ve işlemlerinizi tamamlamalısınız. Şubeye gitmeden önce sizden istenmiş olan belgelerinizi eksiksiz hazırlamış olmanız gerektiğini de hatırlatmakta fayda var. Böylece bankadaki işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve kredinizi hemen alabilirsiniz.

Finansbank kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.  

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir