Finansbank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


finansbank kredi kartı başvurusu

Finansbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır işte online kredi kartı başvurusu için gerekli adımlar: Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Finansbank kredi kartları ile pek çok ayrıcalıklar elde edebilmekte, size sağladığı avantajları ile kendinizi özel hissetmektesiniz. Finansbank’ın müşterilerine sunduğu Cardfinans ve Cardfinans xtra kredi kartları ile ilgili başvurularınızı kolaylıkla yapabilmektesiniz.

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler telefon bankacılığı ve internet ile başvuru yapabilmektedirler. 250 bin üye işyerinden avantajlı alışveriş yapabilmek için Finansbank kredi kartı başvurularınızı aşağıda anlattığımız yöntemlerle hızlıca yapabilirsiniz.

Finansbank Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Finansbank’ın 0850 222 0 900 no’lu telefonunu aramanız ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz kredi kartı başvurusu için yeterlidir. Telefonda hangi kredi kartına müracaat edeceğinizi belirtmeniz ve sizden istenen bilgileri vermeniz gerekmektedir. Kredi kartınızın onayı da kısa süre içinde tarafınıza bildirilmekte ve en yakın banka şubesine uğramanız istenmektedir.

Finansbank İnternet ile kredi kartı başvurusu:

Finansbank kredi kartı başvurusu için banka şubelerine gidebileceğiniz gibi, çok daha az zaman harcayarak internet üzerinden de online başvuru yapabilirsiniz. Finansbank’ın resmi web sitesini ziyaret ettiğinizde kartlar sekmesine tıklamanız, buradaki kart türlerinden hangisini istiyorsanız incelemeniz ve sayfanın alt bölümünde yer alan “hemen başvur” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Başvuru sayfasına girdiğinizde sizden TC kimlik no ve cep telefonu bilgilerinizin girilmesi istenmektedir. Bu bilgileri doldurduktan sonra hızlı bir şekilde online başvurunuzu yapabilirsiniz. Kısa süre içinde kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili tarafınıza dönülmekte, onayladıysa en yakın şubeye istenen belgelerle birlikte uğramanız söylenmektedir.

Cardfinans kredi kartınız ile 1,500 TL’ye varan hediye para, anında acil kredi, taksitli nakit avans, harcama sonrası taksitlendirme, ekstre taksitlendirme, benzin ve market harcamalarında özel indirim ve 100 TL’nin üzerindeki harcamalarınızda 1 ay öteleme imkanına sahipsiniz.

Cardfinans Xtra kredi kartınız ile de yurt dışındaki 150 TL üzeri harcamalarınız ile Duty Free alışverişlerinizi 3 taksitle ödeme imkanına sahipsiniz. Harcamalarınızda kazandığınız parapuanlarınızı uçak bileti alımlarınızda 3 kat daha değerli olarak kullanma imkanına sahipsiniz. Hiç vakit kaybetmeden hemen Finansbank kredi kartınızı alın, harcamaya hemen başlayın.

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir