Flexi Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


flexi kart

Flexi Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Garanti bankası tarafından sunulan kredi kartlarından biri olan Flexi kart kredi kartı pek çok farklı kampanya ve avantaj ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başardı. Büyük sermayeli bir bankanın kredi kartı ürünü olduğu için sunulan kampanyaların da aynı şekilde çok büyük ve ses getiren kampanyalar olduğunu görmekteyiz. Özellikle üye iş yerlerinin fazlalığı ile dikkati çekerken aynı zamanda alışverişlerde kazandırdığı puanlar ile ilgi çeken bir karttır.

Flexi Kart kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili gerçekleştirmiş olduğumuz detaylı araştırmaları inceleyerek başvuru hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Birlikte inceleyelim;

Flexi Kart Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

* Tc Nüfus Cüzdanınız (2 Adet fotokopisi)

* Sigortalı olarak çalıştığınız işletmeden talep edeceğiniz kaşeli ve imzalı maaş belgesi.

* Sigortalı olarak çalışmıyorsanız ancak çalıştığınız bir işletme bulunuyor ise, aylık net gelirinizin belirtilmiş olduğu imzalı, kaşeli maaş dilekçesi.

* Emekli vatandaşlar için emekli maaş kartları ve emekli maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları gelirlerini gösteren belgeler.

* Eğitim gören öğrenciler ise eğitim gördükleri kurumlardan alacakları öğrenci belgelerini eklemeli.

* İkamet ettiğiniz adrese ait son 3 aylık su, doğalgaz ve elektrik faturaları.

İnternet Üzerinden Flexi Kart Kredi Kartı Başvurusu

Teknolojinin günümüz şartlarında son derece gelişmesi üzerine tüm bankacılık işlemleri rahatlıkla internet üzerinden yapılabilmektedir.

* Buna göre Flexi kredi kartı başvurusu için garanti.com.tr adresini ziyaret ederek buradan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. İki aşamalı olarak sunulan bu formun tam olarak doldurulması ve doğru bilgilerle doldurulması kredi kartı başvurusu değerlendirmesi açısından çok büyük önem taşımaktadır.

* Özellikle belgelendirilebilir resmi gelirinizi doğru şekilde belirtmelisiniz, aksi halde kredi başvurunuzun onaylanması durumunda sizden şubeye evraklarınızı getirmeniz talep edilecektir, başvuru formunda belirtmiş olduğunuz resmi gelirinizi evraklarla ispatlayamayacak olursanız başvurunuz iptal edilecektir.

Şubeden Flexi Kredi Kartı Başvurusu

Size en yakın Garanti bankası şubesini ziyaret ederek buradan kolaylıkla tüm başvurularınızı ve başvuru sonucunuzun değerlendirmelerini öğrenebilirsiniz.

* Bunun için Garanti bankası şubesinden bireysel bankacılık işlemlerini gerçekleştiren bölüme Flexi kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi bildirerek başvuru formunu alıyorsunuz.

* Başvuru formunu görevli memurun da yardımıyla eksiksiz bir şekilde doldurarak yeniden aldığınız birime iletmelisiniz.

* Değerlendirmenizin sonucu en kısa zamanda telefonunuza mesaj ile bildiriliyor.

Flexi Kart Kredi Kartı Özellikleri

* Flexi kredi kartı pek çok üye iş yeri ile bu iş yerlerinde taksitler ve avantajlar sunmaktadır.

* Kredi kartınızın limitine bağlı olarak nakit avans seçeneklerinden yararlanmanıza olanak sağlamaktadır.

* Üye iş yerlerinden kampanyalara dahil olanlarda yaptığınız alışverişlerde taksit atlatma seçenekleri.

* Sürekli olarak gerçekleştirdiğiniz düzenli ödemelerinizi talimat vererek otomatk şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

* Buna ek olarak doğalgaz, elektrik ve su faturalarınızı otomatik ödeme talimatları ile düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

* Diğer yandan gerçekleştirdiğiniz tek çekim harcamaların daha sonra taksitlendirme imkanı sunulmaktadır.

* Bayramlarda, ramazanda ve diğer özel günlerde Flexi kredi kartı sahiplerine ayrıcalıklı kampanyalar ve fırsatlar sunulmaktadır. Ayrıca bankanın belirlediği çeşitli dönemlerde yapılan alışverişlerde ekstra puanlar kazanılarak bu puanların tüm üye iş yerlerinde rahatlıkla harcanabilmesi mümkündür.

* Son olarak kredi kartınızın limiti ile doğru orantılı olarak taksitli şekilde ödemek üzere nakit avans kullanabilmektesiniz.

Uyarı: Yukarıda detaylı şekilde incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Flexi kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili gözümüzden kaçmış olan detaylar bulunuyor ise veya kafanıza takılan tüm soru, öneri ve talepleri bize yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Not: Flexi kredi kartı başvurusu dahil olmak ürere tüm kredi kartlarına başvuru gerçekleştirmeden önce kesinlikle kredi limitlerinizin ödeyebileceğiniz düzeylerde olmasına özen göstermelisiniz.

Kredi kartları cebinizde yer alan paraya uygun şekilde kullanıldığında çok büyük avantajlar sağlamaktadır ancak harcadığınız miktarlar elinize geçen para miktarını aşacak olursa ödemelerde aksamalara neden olacaktır. Bütçenizi aşan harcamalar gerçekleştirdiğiniz taktirde bu harcamaların geri ödemelerini gerçekleştiremezseniz bankalar hukuksal yollara başvurarak alacaklarını talep etme yoluna giderler.

İcra yoluyla tahsil edilen ödemelerin yaptırımlarının çok ağır olacağını unutmamalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir