Flexi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Reklamlar


flexi kredi kartı

Flexi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme sorgulama ve takip: Garanti Bankası kredi kartı ürünleri açısından en fazla ürünü sunan bankadır. Flexi kredi kartı da Garanti bankası tarafından sunulan ve farklı özelliklere sahip bir banka kartıdır. Pek çok kredi kartında farklı özellikler ve kullanım açısından farklı avantajlar bulunan Garanti bankası kredi kartları içerisinde en çok özelliğe sahip en esnek kartın Flexi kart olduğunu görüyoruz.

Sizler için Flexi Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve değerlendirme sonucunuzu öğrenmek için hangi yolları takip edeceğinizi araştırdık. Birlikte inceleyelim;

İnternetten Flexi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti bankası resmi web sitesinden tüm kredi kartı ve ürünlere kolaylıkla erişim sağlayarak başvuru gerçekleştirebileceğiniz gibi başvuru sonucunuz ile ilgili bilgilere de ulaşabilmeniz mümkün.

* İnternetten garanti.com.tr adresini ziyaret ederek buradan Flexi kredi kartı başvurusu bölümüne tıklıyorsunuz. Burada karşınıza çıkacak olan iki aşamalı formun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması sonucu başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

* Ardından kredi kartınızın değerlendirmesi ortalama olarak 1 iş günü içerisinde telefonunuza bildiriliyor.

Şubeden Flexi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Size en yakın Garanti bankası şubesini ziyaret ederek buradan başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi başvuru sonucunuzu da öğrenebilmeniz mümkün.

* Bunun için size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek buradan kredi kartı başvurularıyla ilgilenen banka memuruna başvurunuzu iletebileceğiniz gibi başvuru sonucunuzun değerlendirmesini de öğrenebilirsiniz.

* Kredi kartı başvurusu sonucu başvurudan sonra en geç 1 iş günü içerisinde telefonla bildiriliyor.

* Şubeden kredi kartı başvuru sonucu öğrenme sonrasında gerekli evrakları toparlayarak başvurunuzu tamamlayabilir ve kredi kartınızı yine şubenizden gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonla Flexi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Telefonunuzdan 0212 318 18 18 numaralı telefon üzerinden Flexi kredi kartı başvurusu gerçekleştirerek ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca başvurunuzun değerlendirmesini öğrenebilirsiniz.

* Bunun için yukarıda yer alan telefon numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi kolaylıkla başvurunuzun değerlendirmesi ile ilgili bilgileri de öğrenebilirsiniz.

* Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmenin ardından size bazı sorular soracak ve bunun üzerine kredi kartı başvurunuzun değerlendirmesini size bildirecektir.

Flexi Kredi Kartı Başvurusunun Olumlu Olması İçin Yapılması Gerekenler

* Öncelikle tüm bankaların kredi ürünleri ve kredi kartı ürünlerinin kullanılması için kredi notunuzun ortalamanın üzerinde olması gerekmektedir. Bunun için genel ortalama Türkiye ortalaması olarak nitelendirilmektedir ve bunun için geçmiş döneme ait borcunuzun bulunmaması en önemli kriterlerden bir tanesidir.

* Geçmiş borcunuzun olmaması ve tüm borçlarınızı zamanında ödemeniz kredi notunuzun yükselmesindeki en önemli faktördür.

* Geçmiş dönem borçları bulunanlar ise borçlarını ödedikten sonra ortalama olarak 6 ay sonra temiz bir sicile sahip olarak bankalardan kredi ürünleri ve kredi kartı ürünleri talep edebilirler.

* Son olarak Garanti bankası şubelerinden her hangi birinde hesap açarak bu hesabınız üzerinden ufak miktarlarda para biriktirmek kredi kartı başvurusu açısından olumlu sonuçlanması için geçerli bir yöntem olabilir.

Uyarı: Flexi Kart kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve kredi kartı değerlendirmeniz için izlemeniz gereken yolu yukarıda tüm detayları ile inceledik. Bu konuda her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bize ileterek en kısa süre içerisinde cevap alabilirsiniz.

Not: Kredi kartı başvurusu gerçekleştirmeden önde kredi kartlarının da tüm kredi ürünlerinde olduğu gibi geri ödemelerinde ve taksitlendirme işlemlerinde faiz uygulanacağını bilmenizdir. Bu nedenle harcamalarınızı gerçekleştirirken özellikle bütçenize uygun harcamalar gerçekleştirmelisiniz. Kredi kartlarının sadece düzenli kullanılması sonucu avantaj sağladığı aksine bütçenizi aşacak kullanımlar sonucu zor durumlara düşeceğinizi asla aklınızdan çıkartmayın.

Bankalar zamanında geri ödenmeyen kredi kartı borçları ve kredi borçları ile diğer tüm alacaklarını tahsil edebilmek için hukuksal yollara başvururlar ve icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirirler.

Bu nedenle Flexi kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde aylık net gelirinizin maksimum yarısı oranında harcama gerçekleştirerek bütçenizi yormadan kredi kartınızı en fazla fayda sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir