Franchise (Bayilik) Veren Firmalar

Reklamlar


franchising

Franchise (Bayilik) Veren Firmalar: Franchise, tanınmış bir markanın veya bir iş planının belirli bir zaman ve bedel karşılığında yatırımcının kullanıp, kar etmesine verilen isimdir. Uzun vadeli olmasının yanı sıra tamamen marka sahibinin koyduğu kurallar çerçevesinde çalışır. Kısacası bu sistem aktif ve başarılı bir iş fikrinin etrafında toplanan küçük yatırımcıların,  büyük bir firmaymış gibi hissetmesini sağlar. Böylece hem yatırımcı kazanırken hem de ona Franchise imkânı sunan marka kazanır.

Franchise sistemi ilk olarak Amerika Birleşik Devletlerinde görülmüştür.  Daha sonra bu sistemin oldukça karlı ve yararlı olduğunu gören markalar, bunu dünyaya duyurmayı amaçlamıştır. Git gide yayılan Franchise sistemine ABD’nin yanı sıra İngiltere, Japonya, Fransa, İtalya ve Almanya gibi büyük ülkelerde kullanmaya başlamıştır. Neredeyse her ülkede ulusal yaygınlık yakalayan Franchise’yi yabancı firmalar başlatıp, daha sonra kendi içerisinde pek çok firma satın almaktadır.  Ayrıca büyük firmalar tüketim potansiyeli gördükleri alanlara çoktan bayrağını asmış bile… Bu sistemi kullanan firmalar diğerlerine nazaran daha çok kar elde etmektedir.  Peki, Franchise veren firmalar hangileri, Franchise başvurusu nasıl yapılır? İşte tüm bu soruların ayrıntılı cevabı makalemizde…

Ücretsiz Franchise Veren Firmalar

Paraya ihtiyacınız var ve ne iş yapacağınıza henüz karar veremediyseniz öncelikle acele etmeyin.  Sıfırdan bir iş yeri açmak ve buna bağlı olarak reklam vb. işlerle uğraşmak sizin için oldukça masraflı olabilir. Bunun yerine tanınmış bir markanın kuralları ve desteği sayesinde para kazanabilirsiniz.

Günümüzde pek çok firma, girişimcilere yıllardan beri ücretsiz Franchise hizmeti vermektedir. Firmalar bu sayede pazar alanını genişleterek, daha çok kişiye adını duyurmayı hedeflerken, girişimci ise herhangi bir bayilik ücreti ödemeden, iyi bir iş yerine sahip oluyor. 2016 yılında ücretsiz Franchise hizmeti veren firmalar şu şekilde:

Ücretsiz Bebek Bezi Bayiliği

Meg Baby,  günümüzde ilk ve tek yıkanabilir bebek bezini üretmiştir. Bunun yanı sıra kadın pedi ve hasta bezi satışı yapan bu firmadan ücretsiz Franchise almak için 332 342 6780 nolu müşteri hizmetlerini arayın.

Ücretsiz Ev Yemekleri Bayiliği

Meal Box firması Türkiye genelinde ücretsiz ev yemekleri bayiliği vererek markasını zincirler haline getirmeyi hedefliyor. İş yerlerine sağlıklı ve lezzetli yemek yapmanın yanı sıra özel günlerde de müşterileri yalnız bırakmıyor. Sizde elinizin lezzetine ve görsel sunumunuza güveniyorsanız Meal Box firmasının resmi internet sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği

Hiçbir sermayesi bulunmayan ve iş yeri sahibi olmak isteyen girişimcilere çiğköfte firmaları ücretsiz Franchise imkânı sunmaktadır.  Ülkemiz genelinde yaklaşık 120 adet şubesi bulunan Leziz Han Çiğ Köfte, 2006 yılında bu işe gönül adamıştır. Helal sertifikasına sahip olan bu firma, Türkiye genelinde adını duyurmak istemektedir. Sizde ücretsiz bir çiğ köfte bayiliğine sahip olmak için Leziz Han Çiğ Köfte firmasının resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Su Bayiliği Veren Firmalar

Türkiye’de ve pek çok dünya ülkesinde şüphesiz en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden bir tanesi de su…  İnsanların ve daha pek çok canlının yaşam kaynağı olduğundan dolayı girişimcilerde bunu bir fırsat halinde görerek işe çevirdiler. Daha önce bu sektörde hiçbir deneyimi olmayan insanlar su bayiliği alarak dağıtım görevini üstlenebilir. Böylece hem tanınmış bir firmanın altında çalışma fırsatı yakalamış oluyorsunuz hem de müşterileriniz dağıttığınız suyun kalitesini sorgulamıyor. 2016 yılında su bayiliği veren firmalar hangileri? Hemen öğrenelim!

Erikli Su

Erikli su bayiliğine başvurarak aylık yaklaşık 5 bin TL ile 15 TL arasında bir kazanca sahip olabilirsiniz. Bu kadar yüksek bir kazanç sağlamasının nedeni elbette ki Türkiye genelinde pek çok şubeye sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Gerekli yatırım bilgileri ve daha ayrıntılı bilgi için 0216 636 69 00 hattan müşteri hizmetlerine bağlanın.

Saka Su

Türkiye’de sayısız su bayiliğine sahip olan firmalardan bir tanesi de Saka Su… Eğer Saka Su firmasının bayiliğine başvurmak istiyorsanız önceden gerekli tüm ekipman ve dağıtım araçlarına sahip olmanız gerekmektedir. Üstelik Saka su firması bayilik vermeden önce sizi kısa süreli bir eğitime alıp, ücretsiz tanıtım broşürleri vermektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için 0216 570 14 14 hatlı numaradan müşteri hizmetlerine ulaşın.

Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Kadın, erkek ve çocuk giyimi sektörü üzerine hizmet veren firmalar alanlarında küçük girişimcilere Franchise hizmeti vererek daha çok kişiye markalarının adını duyurmayı hedefliyor. Eğer sizde giyim sektörü üzerine Franchise hizmeti veren firmalar arıyorsanız birkaç ünlü markayı sizler için derledik.

Collezione

Collezione giyim markası hem yurt içinde hem de yurt dışında Franchise hizmeti vererek şube sayını arttırmak istiyor. Tabi ki Collezione bayiliğine sahip olmak istiyorsanız uymanız gereken birtakım kurallar bulunmakta… Öncelikle bayiliğini alacağınız mağazanın yerleşik bir alanda olması ve yaya trafiğini açık olduğu lokasyonlarda olması gerekmektedir. Aksi takdirde Collezione firması size bayilik vermeyecektir. Bunun yanı sıra mağazanın vitrinde tamamen markaya ait olan ürünler sergilenmelidir. Eğer Collezione firmasından giyim bayiliği almak istiyorsanız 0212 447 12 12 numaradan iletişime geçin!

Penti

Penti firması büyük alışveriş merkezlerinde hizmet verdiği için genellikle yurtdışındaki yabancı firmalara Franchise hizmeti vermektedir. Bu firma iç giyim, çorap, tayt ve plaj kıyafetleri üzerine imalat yapmaktadır.  17 ülkede tamı tamına 46 mağazası olan Penti ’den bayilik almak istiyorsanız yeni yeni kalkınan ülkeleri tercih edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden daha detaylı bilgi almak için 0212 630 02 49 hatlı numaradan bağlanarak yetkiliyle görüşün.

Döner Bayiliği Veren Firmalar

Artık ülkemizde pek çok ünlü döner markası küçük işletmelere Franchise hizmeti vererek yeni şubeler elde ediyor. Üstelik bu firmaların girişimcilerde aradığı şartlar ve yatırım masrafları da oldukça hesaplı… Gıda sektöründe sizde dönerin büyük bir yükselişte olduğunu görüp, bir bayiye sahip olmak istiyorsanız en uygun bayilik veren firmaları sizler için araştırdık.

Baydöner Bayilik

Baydöner, 2006 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. O günden bu yana tam 72 şubesi olan Baydöner’in yurtdışında da 4 şubesi bulunmaktadır. Bu firmanın 2020 yılındaki hedefi yurtiçinde 200 şubeye ulaşırken yurtdışında ise 100 şubeye ulaşmak… Dolayısıyla pek çok işletmeciye Franchise hizmeti vereceğini açıkladı. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre 50.000 dolar ve KDV üzerinden yüzde 5 cirodan sadece yüzde ikisi alınacaktır. Bunun yanı sıra Baydöner markası reklam gider payını da almaktadır. Ayrıca Baydöner bayiliğine sahip olmak istiyorsanız lokasyon tercihi olarak alışveriş merkezlerini veya işlek caddeleri tercih etmeniz gerekmektedir. Sizde ülkemizde ve dünyaca ünlü Baydöner markasından Franchise hizmeti almak istiyorsanız resmi web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kasap Döner Bayilik

Kasap Döner, 2010 yılında İstanbul’da hizmete girdi. Şuanda 17 şubesi olan bu döner firması elbette ki Türkiye genelinde daha çok şube açmanın peşinde…  50.000 dolar karşılığında girişimciler ile isim hakkını paylaşmaktadır. Üstelik Kasap Döner bayiliğine sahip olmak istiyorsanız dükkânınız işlek bir cadde veya yaya yolu üzerinde olmalıdır. Kasap Döner firmasından Franchise hizmeti almak istiyorsanız resmi web sitesinden iletişime geçmelisiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir