Fratelli La Bufala bayilik şartları

Reklamlar


Fratelli La Bufala bayilik şartları: Globalleşmenin sağladığı en önemli avantajlardan biri de dünya markalarına her yerde ulaşabilme imkanı sağlamasıdır. Bunlardan biri de İtalyan mutfağının en önemli temsilcilerinden biri olan Fratelli La Bufala’dır. Napoli merkezli dünyanın en büyük pizza gruplarından biridir. Ürünlerini geleneksel Napoli stilinde hazırlayan marka, tuğla fırında odun ateşinde pişirdiği pizzaları ile oldukça büyük bir ilgi görmektedir.

Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için oldukça cazip bir yatırım olabilecek Fratelli La Bufala bayiliği, hem bir prestij sağlar hem de oldukça yüksek bir kazanç elde edilmesine imkan verir.

Ürünler:

Pizzalarında kullandığı mozzarella peyniri, %100 manda sütünden üretilmekte ve özel olarak İtalya’dan getirilmektedir. Markanın el yapımı makarna çeşitleri ve özel manda eti filetosu en özel lezzetlerinin başında gelmektedir. Fratelli La Bufala, manda ürünlerine ayrı bir önem veren markadır diyebiliriz. Fratelli La Bufala’nın Türkçe karşılığının “Manda Kardeşliği” anlamına gelmesi de bunu göstermektedir.

Firma, manda sütünden üretilen mozzarella peyniri ile birlikte, manda etiyle hazırlanan lezzetleri ile de diğer bir çok markadan ayrılmaktadır. Ülkemizde değişik bölgelerden özel olarak manda satın alınmakta, İstanbul yakınlarındaki bir çiftlikte doğal yemlerle beslenmektedir. Fratelli La Bufala’da manda fileto, fırınlanmış patates ve güneşte kurutulmuş olan domates piresi ile birlikte sunulmaktadır.

2003 yılından bu yana İtalya ve İtalya dışında 100’ü aşkın restoranı ile giderek büyümektedir. Markanın bu restoranlarının %80’i franchise olarak işletilmektedir. Yerinde ve doğru bir projeye yatırım yapmak isteyenler için en doğru girişimlerden biri olacaktır. İtalyan mutfağından farklı lezzetleri Türk damak tadıyla buluşturmak isteyen girişimciler için oldukça karlı bir yatırımdır. Markanın bilgi ve tecrübeleri ışığında işletmeniz sürekli olarak büyüyebilir, istediğiniz bir yatırımı gerçekleştirerek kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Fratelli La Bufala bayilik şartları ile ilgili detay bilgiler edinmek için firmayla direkt olarak irtibata geçebilir, bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için firmanın resmi web sitesini ziyaret etmeniz ve başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Yetkilileri sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceklerdir.

 

İletişim tel    : +39 081 552 36 60          Napoli – İtalya

Web site        : www.fratellilabufala.eu

e-posta          : info@fratellilabufala.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir