Free Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


free kredi kartı

Free Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Free kart Akbank tarafından piyasaya sunulmuş olan, yıllık üyelik ücreti olmayan ve daha pek çok farklı hizmeti bir arada sunarak piyasanın en geniş kapsamlı kredi kartı ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle yapılan alışverişlerde kazanılan puanlar ile çeşitli kampanyalı mağazalardan yapılan alışverişlerde bu puanlar neredeyse iki katına kadar çoğalabilmektedir. Sizler için Akbank Free kart kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili detaylı bir araştırma gerçekleştirdik. Öncelikle başvuru aşaması ile incelemelerimmize başlayalım.

Akbank Free Kart Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

* TC kimlik no ve fotokopisi.

* Aylık net gelirinizin belirtilmiş olduğu gelir idaresi başkanlığından alınacak belge.

* Sigortasız çalışıyor iseniz firmanızdan alabileceğiniz bir maaş dilekçesi. (Sigortadan alınan maaş bordrosu kadar etkili değildir.)

* Emekli vatandaşların maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları belge.

* Öğrencilerin eğitim kurumlarından alacakları belge.

* Ticaretle uğraşan bireylerin son döneme ait vergi levhaları.

* Faiz veya kira gibi diğer gelirlerinizi gösteren belgeler.

* Son olarak ikametinize ait elektrik, doğalgaz ve su faturaları.

İnternetten Free Kart Kredi Kartı Başvurusu

* Free kart resmi web sitesini ziyaret ederek buradan kredi kartı başvurusu sekmesine tıklıyorsunuz ve size sunulan 3 aşamalı formu eksiksiz ve tam olarak dolduruyorsunuz.

* Burada bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması kredi kartınızın niiteliği açısından çok önemlidir. Aksi halde bilgilerin yanlış doldurulması kredi kartınızın onaylanmamasına neden olacaktır.

* Kartınızla ilgili başvuru formunun doldurulmasından sonra sisteme gönderdikten sonra çok kısa bir süre içeirsinde sisteme kayıtlı cep telefonunuz üzerinden kredinizin değerlendirme bilgilerini veriyorlar.

Şubeden Free Kart Kredi Kartı Başvurusu

Şubeden yapılan kredi kartı başvurusu ve diğer kredi ürünlerine yapılan başvurular çok daha kolay onaylanmakla birlikte başvurunuzu yaparken görevlilrden alacağınız bilgiler sayesinde daha net ve doğru başvurular gerçekleşebiliyor. Teknolojinin ilerlemesiyle internet üzerinden tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mümkün ancak Free kart kredi kartı başvurusu gibi tüm banka kartlarına başvururken bazı teknik bilgilere sahip olmadığımız için bir takım bilgileri yetersiz doldurabiliyoruz ve yanımızda yardımcı olacak bir banka görevlisi bulunmadığı için kredi kartı başvuru süreci olumsuz sonuçlanabiliyor. Bu nedenle bir çok kez şubeden yapılan başvurular daha garantili sonuçlanıyor.

* Burada size en yakın Akbank şubesine giderek buradan Free Kart başvuru formu alıyorsunuz ve eksiksiz ir şekilde banka memurunun yardımı ile doldurarak başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

* Daha sonra başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numaranıa kredinizin başvuru bilgileri gönderiliyor. Son aşama olarak yine aynı telefon üzerinden kredinizin değerlendirmesi yapılarak bildiriliyor.

Free Kart Kredi Kartı Özellikleri

* Aidat, kira, sigorta ve diğer kredi ödemeleriniz için talimat vererek kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Buna ek olarak EFT işlemlerini de % 3’lük işlem ücreti ile kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

* Avivasa Bireysel Emeklilik sistemine ödeme talimatı vererek kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Buna ek olarak emekliliğe yatırım planı sözleşmesi ile 50 TL kadar chip para kazanma şansınız oluyor.

* Aile bireyleriniz için ek kartlar belirleyebilirsiniz.

* Tüm faturlarınızı ödeyebilirsiniz.

* Hesap dönem ekstrelerinizi e post adresinize alarak hem zamandan hemde ekonomik açıdan kar elde edersiniz. Free Kart başvurusu sırasında hesap ekstresini milinize almak isterseniz ekstre başına 1.09 TL kadar ekonomi yapmış olacaksınız.

* Anlaşmalı tüm üye işyerlerinden kartınızın tanımlanmış limitine uygun olarak tksitli alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için Free Kart kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili detaylı incelemeleri gerçekleştirdik, burada kafanıza takılan her türlü konuda bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Not: Tüm banka kredi kartlarında olduğu gibi Free Kart kredi kartı başvusu ve talebiniz sırasında da ylık net gelirinizzi fazla göstererek yüksek limitli kredi kartları almamalısınız. Kredi kartlarının aylık ödemeleri aylık net gelirinizin yarısını geçmemelidir, aksi halde zamanında geri ödemeleri gerçekleşmeyen kredi kartı borçlarının tahsilatı için bankalar hukuksal yollara başvurmaktadır ve icra yoluyla alacaklarının tahsilatını tallep etmektedir.

Zor durumda kalmamak için sadece cebinizde bulunan para kadar harcama gerçekleştirmek en doğrusu olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir