Garanti Bankası EFT ücretleri – Güncel liste

Reklamlar


garanti-bankasi-eft-ucretleri-guncel-liste-2016

Garanti Bankası EFT ücretleri – Güncel liste 2016: Garanti Bankası EFT ücretleri ile ilgili bilginiz var mı? EFT işlemleriniz için ne kadar ücret ödüyorsunuz? 2016 yılına ait güncel EFT ücretlerini sizler için derledik.

EFT, farklı bankalar arasında yapılan para transferine verilen isimdir ve EFT ücretleri, her bankaya göre değişiklik gösterebilmekte ve farklı kanallarla gerçekleştirilebilmektedir. İşte, Garanti Bankası güncel EFT ücretleri ve işlem kanalları;

Garanti Bankası internet şubesi EFT ücreti:

Garanti internet şubesini kullanarak saat 08:30 – 16:00 aralığında yapılacak EFT işlemlerinizde 4 TL EFT ücreti talep edilmektedir. Saat 16:00’dan sonra yapılacak olan EFT’leriniz için de 6,90 TL EFT ücreti alınmaktadır.

Garanti Bankası paramatik EFT ücreti:

Paramatikler üzerinden gerçekleştirilecek olan EFT’leriniz için Garanti Bankası 5,90 TL gibi bir ücret talep etmektedir. Saat 16:00’dan sonra yapılacak olan EFT işlemleriniz için de 7,9 TL ücret alınmaktadır.

Garanti Bankası şubeden EFT ücreti:

Garanti şubelerine giderek gerçekleştirilecek olan EFT işlemleri için talep edilen ücret yatırılan tutarın %0,5’ine göre hesaplanmaktadır. Banka şubesinden ne kadar para transferi yaparsanız yapın sabit olarak 40 TL EFT ücreti talep edilmekte ve diğer hesaplanan tutara eklenmektedir. Maksimum olarak 300 TL’ye kadar EFT ücreti alınabilmektedir.

Alo Garanti EFT ücreti:

Alo Garanti’den yapacağınız EFT’lerinizde 08:30 – 16:00 saatleri arasındaki işlemleriniz için yatırılan tutarın %0,3’ü oranında bir ücret tahakkuk ettirilmektedir. Ancak Alo Garanti’yi kullanarak yaptığınız işlemleriniz için minimum 20 TL, maksimum da 50 TL EFT ücreti alınmaktadır. Saat 16:00’dan sonra yapacağınız EFT’lerinizden de yolladığınız tutarın %0,3’ü oranında ücret alınmaktadır. Alo Garanti üzerinden gerçekleştirilen tüm EFT işlemleri için en az 25 TL, en fazla da 50 TL ücret alınmaktadır.

Garanti Cepbank EFT ücreti:

Cepbank uygulamasını kullanarak saat 08:30 – 16:00 arası yapacağınız EFT’lerinizde 2,75 TL EFT ücreti alınmaktadır. Saat 16:00’dan sonraki EFT işlemleriniz için ise 5 TL gibi bir ücret alınmaktadır.

Garanti Cep şubesi EFT ücreti:

Garanti Cep şubesi ile saat 08:30 – 16:00 arasındaki EFT işlemleriniz için 3 TL ücret talep edilmektedir. Saat 16:00’dan sonra yapılan EFT’lerinizde de 6 TL ücret talep ediliyor.

Düzenli EFT talimatı ücreti ( İnternet şubesi, alo Garanti ve şube ):

Banka hesabınız üzerinden düzenli EFT talimatı verdiğinizde her işlem için 2,70 TL, kredi kartınız üzerinden verdiğiniz düzenli EFT talimatlarınız için de 2,02 TL EFT ücreti alınmaktadır.

İGaranti EFT ücreti:

Mevcut kampanya nedeniyle 03 Ocak 2017 tarihine kadar iGaranti’den yapılan EFT işlemleri için hiçbir ücret alınmamaktadır.

Kampanya dışında standart olarak; 08:30 – 16:00 saatleri arasındaki işlemler için 2,5 TL, saat 16:00’dan sonraki EFT işlemleri için de 5 TL EFT ücreti alınmaktadır.

Garanti kredi kartından EFT ücreti:

Kredi kartınızı kullanarak cep şubesi üzerinden yapacağınız EFT işlemlerinizde tutarın %2,99’u oranında ücret tahakkuk ettirilmektedir. Buradaki en düşük ücret 2 TL olarak belirlenmiştir. İnternetten kredi kartınızı kullanarak yapacağınız EFT işlemleriniz için de aynı ücretler ve oranlar uygulanmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir