Garanti bankası hızlı kredi başvurusu

Reklamlar


5 dakikada kredi

Garanti bankası ile hızlı kredi başvurusu yapabilir ve anında kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
En hızlı ve anında kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaların başında gelen garanti bankası, kredi başvurusu yapmanız için onlarca seçenek sunmaktadır.

Sms ile kredi başvurusu, paramatik yani atm ile kredi başvurusu, cep şubesinden kredi başvurusu, alo garanti kredi başvuru ile kolaylıkla ve hiç beklemeden kredi başvurusu yapabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.

Kredi çekerken sizden herhangi bir bilgi istenmemektedir, sadece tc no ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Şayet kredi başvurunuz onaylanırsa en yakında garanti bankasına uğrayarak kimliğinizi ibraz ederek kredinizi anında çekebilirsiniz.

Kredi başvurunuz onaylandı ve artık kredi çekmeye hazırsınız ancak bankaya gittiniz ve krediyi kullanmanız için sizden ek bilgiler ya da, gelir belgenizi isteyebilir, örneğin bankanın insiyatifinde olan bu işlem, kefil ve ya ipotek gerektirebilir, kredi notunu za bağlı olarak gerçekleşen bu işlem, kredi skorunuzun yüksek olması durumunda kolaylaşacaktır.

Garanti Bankası kredi başvurusu için banka sizden ek belge istediğinde, özel bir şirkette ücretli çalışıyorsanız sizden gelir belgesi veya maaş Bordrosu, herhangi bir yerden emekli iseniz emekli maaşınızı miktarını gösteren belge, şayet şahıs şirketi sahibiyseniz vergi levhası ve yıllık gelir vergisi, sermaye şirketi ortağı isieniz vergi levhası ve yıllık kurumlar vergisi belgesi, çiftçi iseniz çiftçilik belgesi, kira geliriniz varsa gayrimenkul un tapusu ve kira kontratı, faiz geliri sahibi iseniz faiz geliri belgesi istenebilir, yukarıda belirttiğimiz gibi bu tamamen bankanın insiyatifinde olan bir durumdur.

Sms ile kredi başvurusu için aşağıdaki adımları takip edin.

Garanti müşterisi olun ya da olmayın cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek Bireysel Destek Kredisi’ne başvurabilirsiniz!

T.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden aralarında birer boşluk bırakarak yazın, 3390’a kısa mesaj gönderin.

SMS ile Kredi

Örnek: 13788431318 15000 12 2500

*SMS gönderiminiz, operatörünüzün kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir