Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Reklamlar


garanti

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi BaşvurusuGaranti Bankası ülkemizde faaliyet gösteren en büyük özel bankalardan bir tanesidir. Aşırı derecede yoğun bir banka olmasına karşın müşterilerine en detaylı ve hızlı hizmetii sunmasıyla bilinmektedir. Pek çok kredi ürünü bulunmasına karşın Garanti bankası ihtiyaç kredisi en çok başvuru yapılan kredi ürünleri arasında yer almaktadır. Sizler için Garanti bankası ihtiyaç kredisi başvurusu ile ilgili  detaylı incelemeleri sunacağız.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Aranan Evraklar

* TC Kimlik belgeniz

* Gelir belgeniz ve sigortalı olarak çalışıyorsanız maaş bordronuz.

* Eğer bir şirketin ortağı veya sahibi iseniz, vergi levhanız, imza sirkuleniz ve resmi gazete gibi belgeler istenebilir.

* Emekli bireyler için ise, emeklilik maaş kartı ve fotokopisi istenmektedir.

* Faiz veya her hangi bir finansal geliri olan bireylerin bu gelirlerini belgelemeleri kredinin onaylanması açısından çok önemli bir faktör olacaktır.

* Düzenli olarak kira geliri veya buna benzer sabit bir gelirinizin bulunması çok önemli bir artı olacaktır.

* Buna ek olarak Garanti bankası ihtiyaç kredisi için çiftçilere özel bir takım kampanyalar uygulanmaktadır. Çiftçilik belgeniz ile başvuruda bulunarak Garanti ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

* Buna ek olarak üzerinizde mülkiyeti bulunan konut, araç gibi mal varlığınızın belgelendirilmesi önemli olacaktır. Ancak çok mecbur kalmadığınız durumlarda asla mülklerinizi ipotek göstermemelisiniz.

 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Cepten SMS ile Başvuru

* Tüm Gsm operatörlerinden telefonunuzun mesaj bölümüne TC KİMLİK NO (boşluk) İSTEDİĞİNİZ KREDİ TUTARI (boşluk) AYLIK SABİT GELİRİNİZİ yazarak göndermeniz yeterli.

* En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılarak kredi değerlendirmeniz iletilecektir. Garanti bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızı belirtmek için krediniz onaylandığında şubeye ulaştığınızda bilgi ediniyorsunuz.

* Kredinizin onaylanması durumunda size en yakın şubeye davet edilerek kredinizi alabiliyorsunuz.

 

Garanti Bankası İnternetten İhtiyaç Kredisi Başvurusu

* Garanti bankası resmi web sitesini ziyaret ederek buradan kredi başvuruları sekmesi içerisinden ihtiyaç kredileri bölümüne girerek, ilgili bölümde yer alan Garanti bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak online başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

* Formlarda bulunan alanların doğru ve eksiksiz doldurulması çok önemlidir. Krediniz onaylanacak olursa en yakın şubeye davet edilerek eksik evrak ve gerekli imzaları atmanız isteniyor ve kredinizi almaya hak kazanıyorsunuz.

 

Garanti Bankası Atm’den Kredi Başvurusu

Son dönemlerin en yaratıcı bankacılık hareketlerinden bir tanesi Atm’ler üzerinden yapılan kredi ön başvuruları. Özellikle Garanti bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için her hangi bir Garanti Atm’si üzerinden kolaylıkla başvuruda bulunabiliyorsunuz.

* Bunun için Atm ana menü içerisinden krediler bölümünden dilediğiniz kredi ürünü için ön başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun üzerine banka sizin ön başvurunuzu değerlendirmeye alıyor ve uygun görülürse en kısa süre içerisinde kredinizin onayı Sms yolu ile ulaştırılarak en yakın banka şubesine başvuruda bulunuyorsunuz.

 

Garanti Bankası Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

* Şubeden yapılan başvurular banklar için en klasik başvuru olarak bilinmektedir. Bunun için krediye başvurmadan önce yukarıda sizlere belirtmiş olduğumuz evrakları hazırlayarak dosyanızı hazırlayın ve size en yakın Garanti bankası şubesine kredi başvurunuzu gerçekleştirin.

* Bankaya girdiğinizde bireysel bankacılık işlemleri bölümünden bir görevliye evraklarınızı ve talebinizi ileterek en kısa zaman içerisinde  size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

* Garanti bankası ihtiyaç kredisi başvuru talebinizin cevabı telefon ile bildirilecek ve kredi tutarını alabilmek için şubenize davet edileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir