Garanti Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme

Reklamlar


garanti bankası kredi başvuru takibi

Garanti Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme: Kredi başvurusu yaptınız ve sonucunu öğrenmek istiyorsunuz, o halde doğru yerdesiniz, kredi sonucu öğrenme için yazımızı okuyun. Türkiye’nin güçlü ve önde gelen bankalarından biri olan Garanti Bankası, müşterisi olsun ya da olmasın krediye başvuranların kredilerini hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Bankanın istediği belgeleri eksiksiz yerine getirenler ve kredi notu yeterli olanlar kredi başvuru sonucunu büyük olasılıkla olumlu olarak almaktadırlar.

Garanti Bankası’ndan bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve diğer pek çok kredi çeşidine müracaat edenler kredi başvuru sonucunu kolayca öğrenebilmektedirler. Garanti’nin resmi web sitesinde yer alan “kredi takip formu” ile kredinizin akıbetini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenmek için kullanabileceğiniz bu formda TC kimlik numaranızı ve kredi kullanırken verdiğiniz cep telefonu numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme ile ilgili başka yöntemlerden de faydalanabilirsiniz. Her aşamada TC kimlik numaranız gerekmektedir. Bu yöntemler;

Cep telefonunuzdan 3390’a “akıbet” “sonuc” ya da “durum” yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik no’nuzu girip yollayın.

Garanti.com.tr adresinden,

Garanti internet şubesi üzerinden,

444 0 333 no’lu telefondan Alo Garanti’yi arayarak sadece kredi sonucunu öğrenmek istiyorum demeniz kredi başvuru sonucunu öğrenmenize imkan sağlayacaktır.

Garanti Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme ile ilgili buraya tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir