Garanti Bankası kredi başvurusu

Reklamlar


garanti kredi başvurusu

Garanti Bankası kredi başvurusu; Ülkemizde bankacılık her geçen gün çok daha fazla gelişme göstermektedir. Türkiye’nin en büyük bankalarının başında gelen Garanti Bankası, kredilerle ilgili müşterilerine en cazip, en uygun ve en avantajlı koşulları sağlamaya devam etmektedir. Bünyesindeki kredi çeşitleri ile uygun faiz oranları ve geri ödeme imkanlarını sunmaktadır. Garanti bankası kredi başvurusu yapacak olanlar evlilikten otomobile, mobilyadan konuta kadar pek çok alanda kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Kredi başvurularında, kredinin toplam maliyeti konusunda en önemli konu geri ödeme vadeleridir. Çünkü vade kredi faiz oranları ile doğrudan ilişkili bir faktördür. Kredi kullanacağınız zaman vadeye özellikle dikkat etmenizde fayda vardır. Garanti Bankası kredi başvurusu, birden çok kanal üzerinden yapılabilmektedir. Bunlar internet, telefon bankacılığı ve SMS olarak sıralanabilir. Bu kanallardan yapacağınız kredi başvurularınız çok kısa sürede neticelenmekte ve kredinizi hemen kullanabilmektesiniz.

Garanti Bankası İnternet üzerinden kredi başvurusu:

Garanti Bankası’na kredi başvurularınızı web üzerinden yapma imkanına sahipsiniz. Garanti.com.tr adresine girerek ihtiyacınıza en uygun krediyi seçebilir, örnek kredi hesaplaması yapabilir ve kredi başvurusu bölümünden hemen online olarak krediye müracaat edebilirsiniz. Kredi onayınız kısa sürede cep telefonunuza gönderilmekte ve bankaya istenen belgelerle birlikte gitmeniz istenmektedir.

Garanti Bankası Telefon ile kredi başvurusu:

Şubeye gitmekten imtina ediyorsanız telefon bankacılığı ile de Garanti Bankası’na kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Garanti Bankası’nın Kredi hattı olan 444 0 335 no’lu telefondan Garanti müşteri temsilcisi ile görüşebilir, kredi başvurunuzu yaparak onayınızı hemen alabilirsiniz. Banka şubesine kadar gitmekten ve zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Onay aldıktan sonra tek yapmanız gereken en yakın Garanti Bankası şubesine belgeleriniz ile birlikte gitmek.

Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu:

Garanti Bankası, ister müşterisi olsun ister olmasın SMS yolu ile kredi başvurusu yapabilme olanağı sağlamaktadır. Size en uygun faiz oranları ve vadelerle alabileceğiniz kredi için cep telefonunuzdan ön başvuru niteliğinde kısa mesaj yollayabilirsiniz. Mesajınızda TC kimlik no, talep ettiğiniz kredi miktarı, ödeme yapacağınız vade ve aylık net geliri ile ilgili bilgiler yazılmalıdır. Bu bilgileri eksiksiz yazarak 3390’a yollamanız yeterlidir. Kredi onayınız da yine cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelebilir ya da bankanın web sitesinde yer alan kredi başvuru takibi sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir