Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Reklamlar


garanti-bonus-limit-arttirma

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Artırma: Günlük hayatımızın vazgeçilmez bankacılık ürünleri arasında bulunan kredi kartları, nakit paramızın bittiği yerde yardımımıza koşmaktadır. Kredi kartlarının da limiti doğrultusunda harcama yapılmasıyla beraber kartın limiti dolduğundan harcama yapılamamaktadır.

Bu nedenle, kredi limiti yetmeyen kişiler, bankalara kredi limiti artırılması konusuna başvuru yapmaktadır. Garanti Bankası kredi kartı müşterileri de kart limiti konusunda ne yapacağını merak etmektedir.

Garanti bonus kredi kartı limit artırma işlemi yaptırmak isteyen kişiler birçok farklı kanaldan talebini iletebilmektedir.

Limit artırma talebi için size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek limit artırma talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Garanti Bankası limit artırımı talep eden müşterilerine SMS yoluyla da hizmet vermektedir.

Garanti bonus sms limit artırma işlemi için “Arttır” yazıp boşluk bırakıp kredi kartı numaranızın son 6 hanesini girip boşluk bırakıp son olarak aylık net gelirinizi yazmanız yeterli olmaktadır.

Yazdığınız mesajı 3340’a göndererek limit artırma talebinizi iletebilirsiniz.

Limit artırım taleplerinizi Garanti paramatiklerinden de yapabilirsiniz. Kartınızla giriş yaptıktan sonra limit işlemleri menüsü üzerinden limit artırım talebinizi iletebilirsiniz.

Taleplerinizin son durumunu ise 444 0 333 Alo Garanti hattından öğrenebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir