Garanti.com.tr İnternet Bankacılığı ve Şifre Alma

Reklamlar


garanti-bankasi-internet

Garanti.com.tr İnternet Bankacılığı ve Şifre Alma

Garanti Bankası resmi internet sitesi olan Garanti.com.tr üzerinden internet bankacılığına giriş yapabilmek için şifre almak gerekmektedir. Garanti.com.tr internet bankacılığı ve şifre alma işlemlerini tamamladıktan sonra kimlik numarasınız ya da kredi kart numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapılan internet şubesine giriş işlemlerinde sadece karta ait işlemler yapılabilmektedir.

Garanti Bankası hesaplarınız için internet şubesini kullanamıyor ve şifre almak istiyorsanız eğer, 444 0 333 numaralı numarayı aramanız gerekmektedir. Parola alma adımlarını ilerleyerek şifre alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra Garanti.com.tr sitesi üzerinden internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unutmanız halinde ise yine aynı numarayı arayarak parolanızı unuttuğunu ve tekrar şifre almak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir.

İnternet şubesi şifresi oluştururken, şifrenizi ardışık sayılardan ve doğum tarihinizden oluşturmamanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Oluşturacağınız 6 haneli rakamdan oluşan kolay tahmin edilemeyen şifrenizle güvenli bir şifre oluşturabilirsiniz.

Şifrenizi unutmanız ve sisteme yanlış girmeniz halinde parolanız bloke olmaktadır. Bu nedenle unutmayacağınız bir şifre oluşturmanız önemlidir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir