Günde 100 TL kazanmak için 8 yol

Reklamlar


günde 100 TL kazanmak için 8 farklı yol

Günde 100 TL kazanmak için 8 yol

Günde 100 tl kazanabilmek için 8 yolu sizler için derledik işte detaylar. İnsanların hayatlarını belli bir standartta yaşayabilmeleri için paraya ihtiyaçları vardır. Belirli bir ücret karşılığı çalışanların çoğu için ay sonunu getirmek büyük bir sorun olabilmektedir. Günümüzde para kazanmayı sağlayacak birçok iş fırsatları bulunmaktadır. Bu iş fırsatları sizin için ek gelir ya da sürekli bir gelir getirebilmektedir. Size uygun iş imkanları yaratabilmeniz için bazı para kazanma yollarını aktarmaya çalışacağız. İşte, günde 100 TL kazanmak için 8 farklı yol.

1- Bakıcılık:

Çevrenizde çocuklu çalışan aileler, özel günlerde dışarı çıkması gereken çiftler çocuklarına bakacak birilerini ararlar. İşte tam burada siz devreye girebilir, çocuk bakıcılığı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Yapabilirseniz yaşlı, hasta bakıcılık ya da evcil hayvan bakıcılığı da iyi bir ek gelir kaynağıdır.

2- Finans alanında yatırımlar yapın:

Az ya da çok yatırım yapmak artık çok kolaylaştı. Önceleri sadece finans bilgisi çok iyi olan kişilerin uğraştığı borsa, aracı kurumlar sayesinde çok daha rahat yatırım yapılabilir duruma gelmiştir. Ayrıca son yılların gözde yatırım piyasası olan forex ile ücretsiz eğitimler alarak bilgi ve deneyim kazanabilmekte, kısa vadeli güzel karlar elde edebilmektesiniz.

3- Online satış yapın:

Günümüzde dilediğiniz her şeyi internet üzerinden çok kolay bir şekilde satabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi açarak zamanla iyi gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ikinci el eşya ya da hobi olarak ürettiğiniz birçok ürünü web sitesi üzerinden ya da sosyal medyadan satarak para kazanabilirsiniz.

4- Sosyal medyayı kullanın:

Sosyal medya günümüzün en önemli iletişim mecrası haline geldi. Bu mecrada milyarlarca insan birbiriyle iletişim kurup sosyalleşmektedir. Birçok kurumsal firma sosyal medya uzmanı ile çalışmakta ve şirketlerinin facebook, twitter gibi hesaplarını açtırarak yönetimini sağlamaktadırlar. Siz de bir sosyal medya uzmanı olabilir ve şirketlerin bu ihtiyaçlarında görev alabilirsiniz.

5- Kiralama işi yapın:

Ülkemizde yakın zamana kadar uğraşılmayan kostüm kiralama gibi işler artık aranan bir sektör haline geldi. Bunun yanı sıra evinizde olan boş bir odanın kiralamasını, araba, bisiklet ve abiye kıyafetler de kiralayabilirsiniz. Bu sayede hem iyi bir gelir elde edebilir, hem de ticaret yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

6- Bakım ve onarım becerilerinizi geliştirin:

Bazı kişiler vardır, elinden her iş gelir. Siz de bazı becerileriniz veya uzmanlık alanlarınız varsa bunların yanında başka alanlara da eğilebilir, kendinizi geliştirerek bakım ve onarım işlerinde aranan biri olabilirsiniz. Birçok kişi bu tür becerilere sahip olmadığından en ufak işler için bile yardım almak durumundadır. İşte siz burada devreye girerek kendinize güzel bir iş imkanı sağlayabilirsiniz.

7- Hobilerinizden para kazanın:

Boş vakitlerinizde yaptığınız dantel, örgü, süs eşyası, takı ve aksesuarlarınızı satarak iyi bir ek gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru ürettiğiniz ürünlerinizi oluşturacağınız bir blog ya da e-ticaret sitesinden satışa sunabilirsiniz. Ayrıca nikah şekeri yapma gibi beceriniz varsa nişan, düğün gibi etkinlikleri takip edebilir, kendinize iyi bir iş fırsatı da yaratabilirsiniz.

8- Uzmanlık alanınızla ilgili ders verin:

Çok iyi bir müzisyen olabilirsiniz ya da ressamsınızdır. Bu konularda vereceğiniz özel dersler sayesinde oldukça güzel gelir sağlayabilirsiniz. Matematik veya İngilizce alanında ders verecek derecede bilginiz varsa bu uzmanlıklarınızı da özel dersler verip değerlendirmek en güzelidir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir