Halk Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Reklamlar


halkbank-internet-sifre

Halk Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır: Bankacılık hizmetlerinin teknolojiyle beraber daha da gelişmesiyle birlikte, birçok bankacılık işlemi de artık internet üzerinden çok hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Özellikle, internet şubesi bankaya gitmeye gerek kalmadan zahmetsizce birçok işlemin yapılmasına imkân tanımaktadır. Halk Bankası da müşterilerine internet şubesini kullandıran ve yönlendiren bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır.

Halk Bankası müşterisiyseniz eğer, hesaplarınız için internet şifresi alarak internet şubenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Halk Bankası internet şubesi şifresi nasıl alınır? Halk Bankası internet şubenizi kullanmak için şifre alma işlemini şubeden yapmanız gerekmektedir.

Şubeden dolduracağınız bireysel şifre talep formuyla beraber internet şifrenizi alabilirsiniz. İnternet şifrenizi aldıktan sonra internet şubenizi ister bilgisayarlarınızda isterseniz de telefonlarınızda aktif olarak kullanabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra mutlaka Halk Bankası çağrı merkezinden ya da ATM’den aldığınız şifreyi kendi belirleyeceğiniz şifreyle değiştirmeniz gerekmektedir.

İnternet şifrenizi aldıktan sonra Halk Bankası resmi internet sitesi üzerinden internet şubenize giriş yapabilirsiniz. İnternet şubesine giriş işlemlerinde müşteri numaranız ya da kimlik numaranız istenmektedir.

Şifrenizi de parola ekranına yazdıktan sonra sisteme kayıtlı cep telefonunuza onay kodu gelmektedir. Onay kodunu da yazarak internet şubenize güvenli şekilde giriş yapabilirsiniz. İnternet şubenizde günün her saati işlem yapabilirsiniz. İnternet şubenizden havaleden EFT işlemine, fatura ödemelerinizden telefonlarınıza TL yükleme işlemlerine kadar her türlü işlemi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir