Halkbank bireysel kredi ve başvuru

Reklamlar


halkbank bireysel kredi

Halkbank bireysel kredi ile evlilik, sağlık, eğitim ve alışveriş gibi her türlü ihtiyaçlarınızı çok uygun vade, faiz ve ödeme koşullarıyla karşılayabiliyor, Halkbank bireysel kredi ile ertelemek durumunda kaldığınız acil ihtiyaçlarınızı kısa sürede yerine getirebiliyorsunuz. Halkbank bireysel kredi hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Halkbank bireysel destek kredisi ile ipotek göstererek yüksek tutarlı finansman ihtiyaçlarınızı da karşılayabilmektesiniz. Uygun faiz oranları, uzun vade ve rahat ödeme seçenekleriyle bireysel kredi kullanımında büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Bu tür krediler mortgage yasası kapsamına giren kredilerdir. Gayrimenkulünüz birinci dereceden ipotek olarak alınmaktadır ve ekspertiz değerinin %75’ine kadar maksimum 36 aya kadar vadeli kredi kullanılabilmektedir. Halkbank bireysel destek kredisi aylık ve yıllık fazi maliyet tablosu için buraya tıklayın.

Halkbank Bireysel kredi başvurusu için gerekli evraklar nelerdir?

Halkbank Bireysel kredi Başvurusu için istenen evraklar hem krediyi talep eden hem de kefil için gerekmektedir. Bunlar;

  • Nüfus cüzdanı
  • Ücretliler için bordro ya da kurum tarafından düzenlenmiş gelir yazısı
  • Emekliler için emekli belgesi, hesap cüzdanı
  • Serbest çalışanlardan son vergi levhası fotokopisi, senelik gelir beyannamesi, hesap işletme özeti
  • Kira geliri olanlar için tapu ve kira kontratı fotokopisi
  • Faiz geliri olanlar için gelir hesap cüzdanı
  • Taşıt kredisinde sıfır araç ise proforma fatura, ikinci el araç ise ruhsat, trafik belgesi ve motorlu araç tescil belgesi istenmektedir.

Halkbank Bireysel kredi Konut kredilerinde ise, krediye konu gayrimenkulün kat mülkiyetli ya da kat irtifaklı tapu, yapı kullanım izin belgesi ya da son beş yıla ait yapı ruhsatı ve imar durumunu gösterir belge.

Size büyük avantajlar sunacak olan Halkbank bireysel kredi başvurusu yapmak ya da örnek hesaplama tablosu için buraya tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir