Halkbank EFT ücretleri – Güncel liste

Reklamlar


halkbank-eft-ucretleri-guncel-liste-2016

Halkbank EFT ücretleri – Güncel liste 2016: Halkbank EFT ücretleri ile ilgili bilginiz var mı? EFT işlemleriniz için ne kadar ücret ödüyorsunuz? 2016 yılına ait güncel EFT ücretlerini sizler için derledik.

Halkbank EFT ücretleri hakkındaki bu yazımızda, değişik kanallar üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT işlemleri için, ödemeniz gereken ücretleri detaylı olarak aşağıda sizlere aktardık. İşte, Halkbank güncel EFT ücretleri;

Halkbank internet şubesi EFT ücreti

Halkbank internet şubesini kullanarak yapacağınız EFT işlemlerinizde, yapacağınız her işlem başına 1,86 TL EFT ücreti alınmaktadır. Ayrıca internet şubesini kullanarak gerçekleştireceğiniz düzenli EFT talimatlarınız için de her işlem için 0,43 TL EFT ücreti alınmaktadır.

Halkbank çağrı merkezi EFT ücreti:

Halkbank çağrı merkezini kullanarak gerçekleştireceğiniz EFT işlemleriniz için her işleminiz için 3,76 TL EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir. Bu kanalı kullanarak yapacağınız düzenli EFT talimatlarınız için de işlemleriniz başına 0,43 TL EFT ücreti alınır.

Halkbank şubeden EFT ücreti

Halkbank şubelerinden gerçekleştireceğiniz EFT işlemleriniz için her işlemde en az 38 TL, an çok da 325 TL EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir. Şubelerden gerçekleştirilen EFT işlemlerinde ücret, gönderdiğiniz paranın %0,4’ü üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak yine de en az 38 TL’lik ücret sabit olarak alınmaktadır. Şubeleri kullanarak yapacağınız düzenli EFT talimatlarınız için de işlemlerin her biri için 3,20 TL EFT ücreti alınmaktadır.

Halkbank isme yapılan EFT ücretleri

İsminize yapılan EFT işlemleri için,25 TL’ye kadar olan işlemlerde kasadan ödenmesi halinde herhangi bir ücret alınmamaktadır. 25 – 250 TL arasındaki EFT işlemlerinde 10 TL, 250 TL ve üzerindeki EFT işlemleri için de en az 32 TL, en fazla da 325 TL EFT ücreti alınmaktadır. 32 – 325 TL arasında hesaplanan EFT ücretleri, yatırılmış olan paranın %0,5’i baz alınarak belirlenmektedir.

Bankanızdan EFT işlemi yapmadan önce hangi kanalı kullanacağınıza karar vermeniz, ödeyeceğiniz EFT ücretleri açısından önemlidir. Hem kolay hem de en düşük ücretle EFT işlemlerinizi ancak bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz bankacılık hizmetlerinde, teknolojik yenilikler ve gelişmeler her türlü banka işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Halkbank da bu teknolojik yenilikleri etkin şekilde kullanan bankalardan biridir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir