Halkbank kredi başvurusu

Reklamlar


halkbank kredi başvurusu

Halkbank kredi başvurusu: Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Halkbank, sunduğu kredi imkanları ile müşterilerine birçok avantaj ve ayrıcalık sağlamaktadır. Bu ayrıcalık ve avantajların en başta gelenleri komisyonsuz bankacılık ve düşük faizli kredilerdir. Halkbank kredi başvurusu yaptığınızda size özel faiz ve ödeme fırsatlarından da faydalanabilmektesiniz.

Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank kredi başvurunuzu web sitesinde sunulan başvuru formu ile yapabilirsiniz. Banka SMS ya da telefon üzerinden kredi başvurusu almamaktadır. Başvuru formunda istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bir çıktısını almalı, 0212 340 09 99 nolu faksa göndererek ya da en yakın Halkbank şubesine teslim ederek başvuruda bulunabiliyorsunuz. Başvuru formunuzun bankaya ulaşmasının akabinde en kısa sürede olumlu ya da olumsuz cevap verilmektedir. Halkbank kredi başvurusu yapabilmek yalnızca faks yolu ve banka şubesinden yapılabilmektedir.

Halkbank kredi başvurusunda gerekli belgeler:

Kredi başvurusu sırasında yanınızda bulundurmanız gereken belgelerinizin tam ve eksiksiz olması gerekmektedir.

  1. Nüfus cüzdanı ( noter onaylı )
  2. İkametgah belgesi ( adres kayıt sisteminde güncel adresiniz yoksa su, elektrik, doğalgaz ya da tekefon faturalarınızdan herhangi birinin güncel olanı)
  3. Gelir belgesi ( maaş bordrosu, gelir yazısı, kira geliri varsa kira kontratı ve tapu fotokopisi, emekliler için maaş cüzdanı, faiz geliri olanlar için geliri gösterir belge vb. )

Halkbank, diğer bankalarda olduğu gibi SMS, telefon ve web üzerinden kredi başvurusu almadığından ön onay süreci gibi bir süreç de yaşanmıyor. Kredini başvuru formunu teslim ettikten sonra direkt olarak kredinin sonucu tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Halkbank kredi başvuru formu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir