Halkbank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


halkbank kredi kartı başvurusu

Halkbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? : Ülkemizin en büyük kamu bankalarından biri olan Halkbank, müşterilerine sağladığı kredi ve kredi kartı hizmetleri ile sizleri ayrıcalıklar dünyasına almaktadır. Halkbank kredi kartı başvurusunda bulunacak olanlar ParafCard’ın avantajlarından yararlanmak için ilk adımlarını atmış olmaktadırlar.

Halkbank, ParafCard ile ihtiyaçlarınızı sınırsız olarak kabul etmekte, hazırladığı çok özel olanaklar ile her türlü harcamanızda ParafPara kazanma şansı sunmaktadır. Ayrıca Paraf üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarınızda da taksitlendirme imkanı sağlamaktadır.

Halkbank, ParafCard kullanıcılarına birçok kampanya sunmakta ve fırsatlardan faydalanma olanağı sağlamaktadır. Paraf Günüm, Artan ParafPara, Prime Class Lounge ve Paraf Shuttle özellikleri ile Paraf kullanmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır. ParafCard’ın benzersiz özelliklerinden faydalanmak isteyenler için banka şubeleri hizmet sunduğu gibi, farklı yollardan da başvuru yapılabilmektedir.

Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Halkbank kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyenler 444 0 400 numaralı Halkbank Dialog hattını arayabilir, müşteri hizmetlerindeki görevlilere kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Başvuru sürecinin sonunda Halkbank şubesine gitmeniz ve kredi kartınızı almanız gerekecektir.

İnternet ile kredi kartı başvurusu:

Halkbank kredi kartı başvurularınızı şube ya da telefon ile yapmak yerine online olarak yapmak istiyorsanız, bankanın resmi web sitesini ziyaret etmeniz, kredi kartları sekmesine tıklayarak ParafCard sayfasına girmeniz gerekiyor. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alanHızlı Başvuru butonunu tıklamanız lazım. Burada da sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz ve online olarak yollamanız gerekmektedir. Kredi kartı onay süreçleri kısa süre içinde sonuçlandırılmakta ve müşterilere bilgi verilmektedir.

Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir