Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


Halkbank Paraf kredi kartı ( inceleme )

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Halkbank’ın müşterileri için özel olarak hazırlayıp sunduğu Paraf Card, kullanıcılarını ayrıcalıklı hissettiriyor. Paraf Card’ın en büyük ve ayrıcalıklı özelliklerinden biri, her ay o ay içindeki herhangi bir günü “Paraf Günü” olarak seçebilmenizdir. Ay içinde belirlemiş olduğunuz “Paraf Günü” nde yaptığınız harcamalarınızda %5 indirim, ilave 4 taksit imkanı, 2 ay ödeme erteleme veya 5 kat Paraf Para kazanma ayrıcalığına sahip olabilmektesiniz.

Halkbank Paraf Card özellikleri nelerdir?

Paraf Card kredi kartınızla gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde Paraf Para kazanma imkanına sahipsiniz. Kazandığınız her bir Paraf Para 1 TL değerinde olmaktadır. Paraf Card üye işyerlerindeki kampanyalardan faydalanabildiğiniz gibi, Paraf Card’ınızla alışverişlerinizi taksitli olarak da yapabilmektesiniz.

Halkbank Paraf Card kredi kartınızın özellikleri ile artı taksit olanağından faydalanabilmekte, ayrıca taksit erteleme imkanlarından da yararlanabilmektesiniz.

Halkbank Paraf Card başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye’nin köklü ve büyük bankalarından biri olan Halkbank’ın sizlere özel olarak sunduğu Paraf Card kredi kartına başvuru yapabilmek için, internet sitesinde yer alan ön kabul özelliğindeki hızlı başvuru olanağından faydalanabilirsiniz. Bu başvuru formu ile yaptığınız talepleriniz için Halkbank’ın Paraf ekibi kısa sürede tarafınıza dönüş yapmaktadır.

Şayet Halkbank müşterisi olarak bir hesaba sahipseniz ya da  internet şubesini kullanıyorsanız buralardan da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kanalların dışında telefon bankacılığı ve şubeden de Paraf Card başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Dialog’a, Türkiye’nin her yerinden sabit telefonlar ve tüm cep telefonlarından 0850 222 0 400 veya 444 0 400 ‘ü arayarak ulaşabilirsiniz.

Yurtdışından yapacağınız aramalarda 0090 850 222 0 400 ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sabit hatlardan ve GSM operatörlerinden 0850 222 0 400 veya 444 0 400 ‘ü arayarak ulaşabilirsiniz.

Paraf Card başvurunuzu yapacağınız esnada kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir, çünkü bu aşamada sizden bazı kimlik bilgileriniz istenecektir. Bu bilgilerin yanı sıra ikametgah adresiniz, çalıştığınız işyerinin adresi ve cep telefonu numaranız da sizden eksiksiz olarak istenecektir.

Paraf Card kredi kartınızın onaylanması durumunda bankanız sizinle irtibata geçecek ve sizi yönlendirecektir. Paraf Card dünyasının bir üyesi olduğunuzda çeşitli kampanyalardan ve özel ayrıcalıklardan yararlanma imkanına da sahip olacaksınız. Hiç zaman kaybetmeden Halkbank’ın sizin kullanımınıza sunduğu Paraf Card başvurularınızı hemen yapın. Paraf Card üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarınızda size sunulan birçok avantajın farkını yaşamaya başlayın. Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Halkbank’ın size özel sunduğu başka ayrıcalıkların da hazzını yaşayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir