HSBC EFT ücretleri – Güncel liste

Reklamlar


HSBC EFT ücretleri – Güncel liste 2016: HSBC EFT ücretleri ile ilgili bilginiz var mı? EFT işlemleriniz için ne kadar ücret ödüyorsunuz? 2016 yılına ait güncel EFT ücretlerini sizler için derledik.

HSBC EFT ücretleri hakkındaki bu yazımızda, değişik kanallar üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT işlemleri için, ödemeniz gereken ücretleri detaylı olarak aşağıda sizlere aktardık. İşte, güncel HSBC EFT ücretleri;

HSBC internet bankacılığı EFT ücreti

HSBC internet bankacılığını kullanarak sabah 08:30 – akşam 16:00 saatleri arasında gerçekleştireceğiniz EFT işlemleriniz için 4,00 TL EFT ücreti alınmaktadır. İnternet bankacılığını kullanarak saat 16:00 sonrasında gerçekleştireceğiniz EFT işlemleriniz için de 6,50 TL EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir.

HSBC mobil uygulama EFT ücreti

HSBC mobil uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT işlemleri için her işlem başına 3,00 TL EFT ücreti alınmaktadır.

HSBC telefon bankacılığı EFT ücreti

HSBC telefon bankacılığını kullanarak gerçekleştirmek istediğiniz EFT işlemleriniz için en az 20 TL, en çok da 50 TL EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir. Belirlenen EFT ücreti gerçekleştirdiğiniz EFT tutarının %0,40’ı üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak alınan en düşük EFT ücreti 20 TL olarak belirlenmiştir.

HSBC şubelerinden yapacağınız EFT işlemleriniz için en az 42 TL EFT ücreti, en çok da 375 TL EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir. Belirlenen EFT ücretleri yatırdığınız tutarın %0,50’si üzerinden hesaplanmakta, ancak en düşük 42 TL EFT ücreti olarak yansıtılmaktadır.

EFT işlemlerinizi yapmadan önce bankanızın hangi kanallarını kullanmanız gerektiğini belirlemelisiniz. Bu sayede en uygun masrafla EFT’lerinizi yapabilirsiniz. Dünyanın en büyük bankalarından biri olan HSBC, Türkiye’de verdiği bankacılık hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Bankanın teknolojik altyapısı sayesinde ve sunduğu hizmetler ile her türlü işleminizi çok rahat ve uygun koşullarda gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

HSBC EFT ücretleri 2016 yılı güncel bilgileri derlenerek aktarılmıştır. Buradaki kanalları kullanarak yapacağınız EFT işlemlerinizi belirli koşulları sağlayarak daha da uygun hale getirebilirsiniz. Zaman zaman bankanın yaptığı kampanyaları da takip ederek ücretsiz EFT işlemi yapmanız da mümkün olabilmektedir. HSBC’nin güncel EFT ücretleri ile ilgili yazımızı sizlere bilgi amaçlı hazırladık. İşlemlerinizi gerçekleştirmeden önce yine de en son EFT ücretlerini öğrenmenizde fayda vardır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir