HSBC Kredi Başvuru Kanalları ve Faiz oranları

Reklamlar


HSBC

HSBC Kredi Başvuru Kanalları ve Faiz oranları: Bankalar piyasalarda bulunan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kredi ürünleri ile faiz oranları üzerinden kar eden kuruluşlardır. Bireysel veya kurumsal olarak iki farklı şekilde bankalar üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirerek kredi alma imkanınız bulunuyor. Hsbc kredi başvurusu hakkında daha detaylı bilgileri yazımızda inceleyelim.

Hsbc Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hsbc Kredi Başvurusu Cepten

Kredi almak uzun süreçli ve detaylı inceleme gerektiren bir finansal işlemdir ancak artık krediler için ön başvuruda bulunmak çok kolay bir hale geldi. Özellikle elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarımız il Hcbs kredi başvurusu yapmak mümkün. Bunun için;

 

Hsbc bank cepten kredi başvurusu için tek yapmanız gereken tüm GSM operatörlerinden 4499’a KREDI yazıp gönderiyoruz ve başvurunuz incelendikten sonra en kısa süre içerisinde SMS yolu ile geri dönüş sağlanıyor.

Buna ek olarak 0532 757 44 99 nolu telefondan da KREDI yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Burada TC kimlik numaranızı yazmanıza gerek kalmıyor, banka bu blgileri GSM operatörlerinizden temin ederek sicilinizin krediye uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

Hsbc Telefon İle Kredi Başvurusu

0850 211 01 11 numaralı telefonu arayarak krediler bölümüne bağlanıyorsunuz ve buradan çekmek istediğiniz kredinin cinsini belirleyerek buna uygun menü üzerinden müşteri temsilcisi ile bağlantıya geçerek, kullanmak istediğiniz kredinin şartlarını detaylı şekilde öğrenerek ön başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı ise SMS yolu ile cep telefonunuza bildiriliyor.

 

Hsbc Kredi Başvurusu İnternetten

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tüm bankacılık işlemleri kolaylıkla internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

* Hsbc internetten kredi başvurusu için hsbc.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz kredi başvuru formunu doldurarak gönderiyoruz.

* Formda sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurduğunuz taktirde kredi başvurunuz incelemeye alınıyor ve en kısa süre içerisinde SMS yolu ile cevap veriliyor.

 

Atm Üzerinden Hsbc Bank Kredi Başvurusu

Artık banka şubelerini eskisi kadar aşındırmamıza gerek kalmıyor, internet bankacılığı ve Atm’ler üzerinden tüm işlemlerimizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Günümüz şartlarında kredi ön başvuruları bile Atm’ler üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

* Bunun için Atm menüsünden KREDİLER ve KREDİ BAŞVURULARI bölümünden bir ön başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun üzerine sizden istenilen TC kimlik numaranızı girerek sicilinizin incelenmesini sağlıyorsunuz.

* Kredi onayınız size SMS yolu ile iletiliyor ve ardından gerekli olan evraklar ile banka şubesine başvuruda bulunarak kredinizi kullanabiliyorsunuz.

 

HSBC Şubelerinden Kredi Başvuruları

Bankalarda bilinen en eski kredi başvuru yöntemi şubeler üzerinden yapılan başvurulardır.

* Burada şubeye gitmeniz gerekiyor ve bireysel bankacılık işlemleri ile ilgilenen banka memuru ile görüşme gerçekleştirerek doldurulması gereken formları eksiksiz olarak doldurarak elden teslim ediyoruz.

* Bu işlemde de bir kaç gün içerisinde size kredi başvurunuzun değerlendirme sonucu ulaştırılıyor.

 

Hsbc Bank üzerinden kredi ve Faiz Oranları Nedir?

* 36 Ay vade ile 10 bin lira kadar bir kredi kullanmak isterseniz yaklaşık olarak 1.82 oran ile geri ödemek zorundasınız. Yani 10 bin lira kredi 36 ay vadeli geri ödeme şartlarında ayda 404 TL olmak üzere 14.545 TL olarak geri ödemek durumunda kalacaksınız.

Bu yüksek oranlara karşın diğer bankalardan da kullanmak istediğiniz krediniz ile ilgili teklif almanızda fayda var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir