HSBC kredi kartı başvurusu

Reklamlar


hsbc kredi kartı başvurusu

HSBC kredi kartı nasıl alınır online başvuru : Ülkemizde faaliyetlerini yürüten yabancı sermayeli bankalardan biri olan HSBC, bankacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmaktadır. HSBC kredi kartı başvurusu yaptığınızda Advantage Classic/Standart kredi kartlarından herhangi birine sahip olabilirsiniz.

HSBC Advantage kredi kartınızla yurt içi ve yurt dışında bulunan binlerce mağazada harcama yapabilir, yurt içindeki üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarda da taksitli alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. HSBC kredi kartınız ile HSBC ATM’lerinden ve diğer banka ATM’lerinden nakit avans çekme şansına sahipsiniz.

HSBC kredi kartı ile Advantage nakit puan ve tatil puan kampanyalarından da yararlanabilmektesiniz. Advantage kredi kartınız ile İstanbul Atatürk Havaalanı dış hatlar terminalindeki HSBC Club Lounge’u 60 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Akrabanız olmasa da yakınlarınıza ek kart çıkarabilir, onların da Advantage kredi kartlarının ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

HSBC kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler Advantage, Concept gibi kredi kartlarına Telefon bankacılığı ve internet aracılığı ile başvurabilirler.

Telefon ile kredi kartı başvurusu:

HSBC’nin müşteri hizmetleri ile 0850 211 0 114 no’lu telefon üzerinden görüşebilir, kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru sürecinin tamamlanması ile kredi kartınız belirtmiş olduğunuz adrese kurye aracılığı ile ulaştırılmaktadır. HSBC Advantage kredi kartınız ile hemen alışveriş etmeye başlayabilirsiniz.

İnternet ile kredi kartı başvurusu:

HSBC’nin sunduğu Advantage ya da Concept kredi kartı başvuruları için interneti de kullanabilirsiniz. Bankanın web sitesine girdiğinizde kredi kartları bölümünden dilediğiniz kart türünü seçebilir, başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında tarafınıza bilgi verilmekte, kredi kartınız en kısa sürede size ulaştırılmakta ve harcama yapmaya başlamanız sağlanmaktadır.

HSBC kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

One Response

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir