İhtiyaç kredisi kampanyaları

Reklamlar


ihtiyaç kredisi kampanyaları

İhtiyaç kredisi kampanyaları: Her banka belli dönemlerde özel kredi kampanyaları sunmakta, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketicilerin her türlü nakit gereksinimlerine destek olmaktadır. Aşağıda bazı bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ile ilgili güncel bilgiler bulacaksınız.

Akbank kredi kampanyası

Akbank’tan bayrama özel kaçırılmayacak bir kampanya. Çok uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile her türlü nakit ihtiyacınızı Akbank’tan karşılama şansına sahipsiniz. 75 bin TL’ye kadar binde 5’lik kredi tahsis ücretiyle ve de %1,31 faiz oranıyla ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecek olan kampanyanın ödemelerine Aralık’ta başlayabilir ve bu tarihten itibaren 33 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz.

Akbank bayram kredisi kampanyası için burayı tıklayın.

Garanti Bankası kredi kampanyası

Kurban bayramı öncesi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Garanti bayram kredisi kampanyasından faydalanmak çok kolay. %1,37 – 1,43 aralığında değişen Bayrama özel faiz oranları ile 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisine hemen başvurun.

Garanti bankası bayram kredisine başvurmak için burayı tıklayın.

İşbankası kredi kampanyası

İşbankası’ndan gelenekselleşen bayram kredisi kampanyaları devam ediyor. 30 Eylül 2015 tarihine kadar sürecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasından %1,35-1,39 faiz oranları ile 50 bin TL ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanma imkanına sahipsiniz. Dilerseniz cepten 4402’ye mesaj göndererek, dilerseniz şubeye giderek, dilerseniz bankamatiklerden ve telefon şubesinden başvuru yapabilmektesiniz. Vakit kaybetmeden ihtiyaç kredinizi bayrama özel koşullarla hemen almak, detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak için burayı tıklayın.

Yapı kredi kredi kampanyası

Bayrama özel ihtiyaç kredinizi isterseniz şubeden, internet şubesinden ya da mobil şubeden kolaylıkla yapabilir, %1,41-1,44 faiz oranlarının uygulandığı 36 aylık geri ödeme vadeleri ile rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak, detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için burayı tıklayın.

Vakıfbank kredi kampanyası

Bayram krediniz Vakıfbank’tan. Vakıfbank ihtiyaç kredisi ile bayrama özel kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz. Her türlü ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanabilirsiniz. Hızlı başvuruda bulunmak için cep telefonunuzdan 5724’e BAYRAM, TC Kimlik No’yu araları boşluk bırakılmış şekilde yazıp kısa mesaj yollayabilirsiniz. Bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasında %1,27-1,37 aralığında çok cazip faiz oranları uygulanmaktadır. İhtiyaç kredisi kampanyasından bayrama özel koşullarla faydalanmak ve başvuruda bulunmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir