ING Bank bireysel ihtiyaç kredisi

Reklamlar


ING Bank bireysel ihtiyaç kredisi

ING Bank bireysel ihtiyaç kredisi: Ekonomik koşulların zorluğu nedeniyle bankaların hazırlayıp sunduğu krediler insanların bu dönemlerdeki en büyük kurtarıcıları olmaktadır. Sürekli olarak arış gösteren masraflar ve giderlere gelirlerin yetmemesi, ertelemek
zorunda kalınan istekler veya ihtiyaçlar mesela otomobil, ev ya da yeni eşyalar ileri bir tarihe ertelenmektedir. Bunlar gibi ihtiyaçların ertelenmemesi için ING Bank müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

ING Bank bireysel ihtiyaç kredisi

ING Bank’ın müşterileri için hazırlamış olduğu bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve diğer ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz krediler ING Bank’a gelen kişilerin hayallerini gerçekleştirmelerine imkan sağlamaktadır. Hiçbirşey düşünmeden okul ihtiyaçlarını karşılamak, tatile nasıl çıkacağınızı hesap etmemek ya da otomobilinizi nasıl yenileyebileceğinizi düşünmemek ING Bank kredileri ile artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. ING Bank kredilerindeki düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları sayesinde hayatınızdaki ihtiyaçlarınızı ertelemenize de gerek kalmıyor.

ING Bank, bireysel ihtiyaç kredilerine başvurularınızda evinizden çıkmadan internet üzerinden ya da telefon aracılığı ile beş dakikada sonuç alabilmektesiniz. Beş dakika önce nakit ihtiyacınızı nasıl çözeceğinizi düşünürken, beş dakika sonra bu düşüncenizden eser kalmamaktadır.

ING Bank’a yaptığınız kredi başvurularınız, banka personelince hızlı bir şekilde değerlendirilmekte, vakit geçirmeden incelemeye alınarak beş dakika gibi çok kısa bir zamanda onaylanıp onaylanmadığı sonucu iletilmektedir. ING Bank internet bankacılığı sayesinde 7/24 kesintisiz hizmet veren, şubeye gitmeden birçok işlemi kuyruk beklemeden yapabilmektesiniz. İnternet bankacılığı ile havallerinizi ve faturalarınızı zamanında yapabilmekte, hem zaman hem de paradan tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır. ING Bank’ın ATM’lerinden de dilediğiniz zaman nakit çekebilme şansına sahipsiniz.

ING Bank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank’ın bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için aşağıdaki yolu takip edebilirsiniz;

KREDİ boşluk, TC KİMLİK NO yazarak 2205’e gönderin.

Örnek: “ KREDİ 13124546456 “ 2205’e yollayın.

Kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren ING Bank, diğer birçok bankaya nazaran müşterilerine çok daha avantajlı bireysel ihtiyaç kredisi, özel yılbaşı kredileri, eğitim kredileri ve daha birçok kredi ürünleri ile hizmet vermektedir. ING Bank’ın sağladığı avantajlı krediler ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz banka şubesine gidebilir ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak istediğiniz kredilerin hesaplamalarını ve aylık geri ödeme miktarlarını kolayca görebilirsiniz.

Başvurularınız için yukarıda verdiğimiz bilgi dahilinde işlem yapabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. ING Bank’ın sizler için hazırladığı tüm kredi ürünlerinden yararlanmak için çok ayrıntılı ve zorlu bir süreç yaşamazsınız. İnternet üzerinden ya da cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek hızlı bir şekilde başvuru yapabilmektesiniz. Başvurularınızın sonucunu da beş dakika içinde alabilmektesiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir