ING Bank kredi başvurusu

Reklamlar


ıng bank kredi başvurusu

ING Bank kredi başvurusu 2015 nasıl yapılır, ing bank kredi başvuru kanalları ve daha fazlası bu rehberde. Avrupa’nın önde gelen bankalarından biri olan ING Bank, ülkemizdeki faaliyetlerine başladığı günden itibaren müşteri portföyünü sürekli genişleten bir banka olmuştur. Bankaların pazardan pay kapmaları noktasında özellikle kredi kampanyalarında sürekli yeniliklerle müşterilerine hizmet vermektedir.

ING Bank kredi başvurusu yapmak isteyenler, çok düşük faiz oranları ile çok kolay kredi kullanma imkanına sahip olabiliyorlar. Yapmaları gereken şey ise, düzenli ödeme yapmaya söz vermeleridir. Krediye başvuran her müşterisine özel ve değişken faiz oranları uygulayan ING Bank, bu uygulaması sayesinde müşteri portföyünü arttırmaya devam etmektedir. Özellikle kendi banka müşterilerine sağladığı ayrıcalıklar ve birbirinden iyi avantajlarla kredi çeşitlerinde farklılığını ortaya koymaktadır.

ING Bank kredi başvurusu yapacak olanlar SMS, telefon ve internetten başvuru yapma imkanına sahipler. Bu şekilde kredi kullanmak isteyen herkesin nakit ihtiyaçlarına çabucak cevap verebilmektedir.

ING Bank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank’a SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler “Kredi” boşluk “TC kimlik no” yazıp 2205’e kısa mesaj yolladıklarında ön onay alma imkanına sahiplerdir. Size yollanan onay ile en yakın ING Bank şubelerinden birine gitmeniz ve kredi işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

ING Bank Telefon ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank, krediye başvurmak isteyen müşterilerine telefon aracılığı ile de hizmet vermektedir. 0850 222 0 600 numaralı telefonu aradığınızda kampanyadaki her kredi türünden faydalanabilmektesiniz. Yüksek miktarlı kredi talepleriniz için banka şubesine şahsen gitmeniz gerekmektedir.

ING Bank İnternetten kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank’ın resmi web sitesini ziyaret ettiğinizde ister bireysel ihtiyaç kredisi, ister taşıt kredisi, ister konut kredisi olsun her biri için ayrı ayrı başvuru yapabilmektesiniz. İnternetten başvuru yaparken belirtilen yönergeleri takip etmeniz ve sizden istenen bilgileri başvuru formuna eksiksiz şekilde girmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusunu tamamladıktan sonra size kısa sürede onaylanıp onaylanmadığı bilgi gelecektir.

Yukarıdaki üç ayrı başvuru yöntemi de kredinizin hızlandırılması amacıyla uygulanmaktadır. Onay aldıktan sonra bizzat ING Bank şubesine gidilmesi, kredi için istenen belgelerle birlikte işlemlere başlanması gerekmektedir. Bu şekilde krediniz çok daha hızlı bir şekilde tahsis edilecektir.

ING Bank kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir