ING Bank Pegasus Plus kart kredi kartı başvuru ve inceleme

Reklamlar


ING Bank Pegasus Plus kart kredi kartı ( inceleme )

ING Bank Pegasus Plus kart kredi kartı başvuru ve inceleme: Uçakla devamlı olarak seyahat eden biriyseniz, ING Bank’ın Pegasus Havayolları ile birlikte hazırladığı ING Pegasus Plus kart sağladığı avantajları ile tam size göre bir kredi kartıdır.

ING Pegasus Plus kart özellikleri nelerdir?

ING Bank’ın sunduğu Pegasus Plus kart ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde ya da harcamalarınızda %1 uçuş puan kazandırdığı gibi, Pegasus Havayolları ile yapacağınız uçuşlarınızda da %2 uçuş puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız her bir uçuş puan 1 TL değerinde hesaplanmaktadır. Bununla birlikte Pegasus Plus kartınız Bonus özellikleri de taşıdığı için, gerçekleştirdiğiniz her harcamadan Bonus puan kazanmakta ve yaptığınız alışverişlerinizde taksit uygulamasından faydalanabilmektesiniz.

Tüm bunlara ek olarak en önemli ayrıcalıklarından biri de ING Pegasus Plus kartınız için herhangi bir şekilde senelik kart ücreti ödemiyorsunuz. Daha çok seyahatlerini uçak ile yapan kişilerin tercih ettiği özel bir kredi kartı olan ING Pegasus Plus kart, ülkemizdeki bankaların sunduğu en popüler uçuş kartlarından biri konumundadır.

ING Pegasus Plus kart başvurunuzu bankanın resmi web sitesine girerek başvuru formunu doldurmanızla birlikte kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

İş ya da gezi amaçlı seyahatlerinizde uçağı tercih eden biriyseniz, ING Bank ve Pegasus Havayollarının ortak girişimi olan Pegasus Plus kartı tercih etmeniz size çok fazla avantaj sağlayacaktır. Uçuş puanı biriktirmenizin yanında alışverişlerinizde de size önemli avantajlar sağlayacak bir kredi kartıdır.

ING Pegasus Plus kart başvurusu nasıl yapılır?

ING Pegasus Plus kart başvurularınızı ING Bank’ın kurumsal web sitesinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Burada bulacağınız başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve online olarak göndermeniz gerekmektedir. Başvuru formunu gönderdikten sonra cep telefonunuzdan başvurunuzla ilgili bir ön onay kodu SMS ile tarafınıza gönderilmektedir. Onaylanan kredi kartı başvurunuz sonrasında, kredi kartınız adresinize ulaştırılmaktadır.

Siz de zaman kaybetmeden bir ING Pegasus Plus kart alarak, harcamalarınızda hem Bonus kazanabilir hem de uçuş puan kazanarak uçakla yapacağınız seyahatlerinizde çok avantajlı bir şekilde uçabilirsiniz. ING Bank’ın sunduğu bu özel uçuş kartını alarak siz de ayrıcalıklı kişiler arasındaki yerinizi alabilir, harcadıkça kazanabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir