İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Reklamlar


İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar: İnternetten kredi başvurusu ve online kredi alma, Günümüz şartlarında hayatımızın en önemli vazgeçilmezlerinden bir tanesi internet olarak biliniyor. Özellikle hayatımız ile ilgili tüm aktiviteleri internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz, hal böyle olunca pek çok bankacılık işleminde olduğu gibi kredi başvurularında da internet bankacılığından faydalanabiliyoruz.

İnternet üzerinden kredi başvurusu yapılan bankalar incelendiğinde genellikle özel bankaların teknolojik anlamda rekabete bağlı olarak çok daha ön planda olduğunu görmekteyiz.

İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

* Son dönemlerde detaylı bir inceleme gerçekleştirdiğimizde neredeyse tüm bankaların internet üzerinden kredi başvurusu kabul ettiğini görmekteyiz.

* Burada yapmanız gereken ilk işlem, kredi almak istediğiniz bankanın internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. Ardından genellikle web sitesi ana sayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabilceğiniz kredi başvuru formları sayesinde kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirerek onay sürecini beklemeye başlıyorsunuz.

* İnternet üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurmak olacaktır. Ancak bu sayede banka size güvenerek kredinizin onay sürecini hızlandıracaktır.

* İnternetten kredi başvurusu onaylanacak olursa telefon ile bilgi verilecek ve bu doğrultuda en yakın şubeye giderek son evrakları tamamlamanız istenerek krediniz ödenecektir.

 

İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Teb İnternetten Kredi Başvurusu

TEB internet üzerinde en çok aşamaya sahip kredi başvuru formu bulunan bankadır ancak formu eksiksiz dolduracak olursanız en kısa süre içerisinde SMS ile bilgilendirilerek krediniz değerlendirme sürecine alınıyor.

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu

* İnternet sitesi üzerinden görünür bir bölgede yer alan başvuru formu ile basit bilgilerinizi bankanın sistemine gönderecek olursanız yaklaşık olarak 10 – 15 dakika içerisinde kredinizin değerlendirme sürecine alınacağını belirtebiliriz.

 

Kuveyt Turk İnternetten Kredi Başvurusu

* Web sitesi içerisinde ihtiyaç finansmanı adı altında yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra kredinizin değerlendirme süreci başlıyor.

* Ancak Kuveyt Türk özel bankalar içerisinde en yüksek faiz oranlarını sunan bankadır. Bu nedenle diğer bankalardan da teklif almadan başvuruda bulunmamanızı önermekteyiz.

 

Denizbank İnternetten Kredi Başvurusu

* Genellikle internetten yapılan başvurular incelendiğinde internet üzerinden kredi başvurusu yapılan bankalar içerisinde en yüksek oranda kredi miktarlarının kullanıldığı bankadır. İstatistiklere bakıldığında 40 bin liraya kadar kredilerin kullandırıldığı görülüyor.

* Denizbank resmi web sitesi üzerinden çok kolay bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz.

* Kredi cevabı SMS ile size bildirilecektir.

 

Odeabank İnternetten Kredi Başvurusu

* Ülkemize yeni girmiş bir banka olduğu için faiz oranları rekabete ayak uydurabilmek için oldukça uygun olabiliyor. Bu nedenle internetten kredi başvurusu yapılan bankalar içerisinde iyi bir alternatif olabilir.

* Resmi web sitesinden kolaylıkla ulaşabileceğimiz kredi başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra en kısa süre içerisinde kredi değerlendirmesi cevabı alabiliyorsunuz.

 

İşbank İnternetten Kredi Başvurusu

* Resmi web sitesi ana sayfası içerisinde yer alan iki aşamalı bir form sayesinde kolaylıkla internetten kredi başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz.

* Formu eksiksiz doldurduktan sonra genel merkezden aranarak kredi değerlendirmeniz yapılıyor.

 

Finansbank İnternetten Kredi Başvurusu

* İnternet bankacılığı konusunda iddialı bir bankadır. Bu nedenle çok kullanışlı bir web sitesi bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerin en avantajlı bankacılık servisi olan ENPARA sayesinde pek çok bankacılık işlemi sıfır komisyon ile yapılabiliyor.

* Bu teknolojik gelişmelere bağlı olarak en hızlı kredi değerlendirmesi yapan finans kuruluşudur.

 

Akbank İnternetten Kredi Başvurusu

* Akbank resmi web sitesinden kolaylıkla doldurabileceğiniz basit bir form ile internetten kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

* Siciliniz detaylı bir şekilde incelendikten sonra en kısa süre içerisinde krediniz onaylanacak olursa size en yakın şubeye davet edilerek kredinizin eksik kalan evraklarını tamamlayarak paranızı alabiliyorsunuz.

 

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

* Garanti bankası ülkemizde faaliyet gösteren en büyük özel bankalardan biridir. Özellikle internet yatırımları açısından dikkati çeken bir kuruluş.

* Garanti bankası resmi web sitesi üzerinden yapacağınız kolay bir başvuru ile çok kısa bir süre içerisinde banka genel merkezinden geri dönüş alarak kredinizin değerlendirmesini alabiliyorsunuz.

 

Yapı Kredi Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

* İnternetten yapılan kredi başvurularına bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayan finans kuruluşudur. Resmi web sitesi üzerinden yapacağınız kolay bir başvuru ile kredi alabilme yeterliliğinizi değerlendirebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

* Devlet bankaları içerisinde interneti en aktif şekilde kullanım olanağı sağlayan bankalardan bir tanesi olan Ziraat bankası online kredi başvurusu açısından çok basit bir sisteme sahiptir.

* Web sitesini kullanarak dolduracağınız 2 aşamalı bir form ile kolaylıkla kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir