İnternetten Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Reklamlar


internet bankacılığı

İnternetten Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar: Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık bir çok bankacılık işleminde olduğu kredi işlemleri için de online şubeler kullanabiliyoruz. İnternet üzerinden online olarak kredi başvurusu yapmak için bu bankaları incelendiğinde neredeyse tüm bankaların internet ortamında kredi başvurusu almaya başladığını görmekteyiz.

Özellikle kolay ve pratik olan bu işlem sayesinde internetten kredi başvurusu sadece bir form doldurmak kadar kolay bir hale geldi.

İnternetten Online Kredi Başvurusu Aşamaları

* Öncelikle krediyi talep edeceğiniz bankanın internet sitesini ziyaret ediyorsunuz. İnternetten  kredi başvurusu yapılan bankalar arasından birini seçerseniz kolaylıkla karşınıza kredi formu çıkıyor.

* Doldurmuş olduğunuz kredi formu banka tarafından inceleniyor ve uygun bulunursa gerekli diğer evraklar ile birlikte size en yakın şubeye davet ediliyor ve kredi işleminizi tamamlıyorsunuz.

İnternetten Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Online kredi veren bankalar

Akbank Online Kredi Başvurusu

Resmi web sitesi ana sayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz kredi başvuru formunu doldurarak  başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Ardından siciliniz incelendikten sonra size en fazla ne kadar kredi verilebileceği ile ilgili bilgilendirme sms’i alıyorsunuz.

 

Yapı Kredi Online Kredi Başvurusu

En hızlı geri dönüşü sağlayan bankalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Web sitesi üzerinden 4 aşamalı bir form doldurduktan yaklaşık 5 dakika kadar sonra sms ile kredi cevabınız gelmektedir.

 

Garanti Bankası Online Kredi Başvurusu

Garanti bankasında da aynı şekilde 4 aşamalı bir form bulunuyor ve resmi web sitesinden bu formlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Kredi onayı ise sms ile üzerinize kayıtlı olan cep telefonunuza ulaşıyor.

 

Ziraat Bankası Online Kredi Başvurusu

Devlet bankaları genellikle özel bankalara oranla daha az kampanya gerçekleştiren bankalardır ancak Ziraat bankası online kredi veren bankalar arasında çok hızlı geri dönüş sağlayan finans kuruluşları arasında yer alıyor.

 

ING Bank Online Kredi Başvurusu

ING bank ülkemiz üzerinde kişiye özel faiz uygulamaları gerçekleştiren bir banka olarak biliniyor. Bu nedenle pek çok işlemde olduğu gibi internet üzerinden doldurulan kredi başvuru formlarının değerlendirilmesi sırasında da kişiye özel faiz oranları ile geri dönüşler sağlanıyor.

 

Finansbank Online Kredi Başvurusu

İnternet alanında en çok yatırımı yapan bankalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Özellikle son dönemlerde kurulmuş olan Enpara internet bankacılığı sayesinde pek çok komisyonu ödemeden alışveriş işlemlerimizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Aynı zamanda online kredi başvurusu yapılan bankalar içerisinde de hızlı dönüş sağlayan kuruluşlardan bir tanesi.

 

İşbank Online Kredi Başvurusu

İşbank 2 aşamalı kolay bir form ile kredi başvurularını kabul ediyor. Ardından sizden aldığı yüzeysel bilgilerle kredi geçmişiniz inceleniyor ve krediye uygun görülürseniz SMS ile bilgilendirilerek en yakın şubeye davet ediliyorsunuz.

 

Denizbank Online Kredi Başvurusu

Denizbank internetten yapılan kredi başvurusu konusunda en yüksek miktarda fon sağlayan bankalardan bir tanesidir. Yaklaşık olarak 35 bin TL civarında krediyi onaylanabildiği gibi şubeye hiç gitmeden kredi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir bankadır.

 

Odeabank Online Kredi Başvurusu

Odeabank ülkemizde son bir kaç yıldır faaliyet gösteren bir bankadır. Resmi web sitesi üzerinden kolay bir form ile başvuru gerçekleştirilebiliyor.

 

Kuveyttürk Online Kredi Başvurusu

İhtiyaç finansmanı adı altında bankanın resmi web sitesinden kolaylıkla başvuruda bulunabiliyorsunuz ancak Kuveyttürk faiz oranları yüksek bir banka olduğu için avantajlı olup olmadığını incelemeden başvuruda bulunmamalısınız.

 

Vakıfbank Online Kredi Başvurusu

Online sitesi üzerinden kolaylıkla başvuruda bulunabileceğiniz Vakıfbank kredi ürünleri ile ilgili başvuru onayı ortalama 5 – 10 dakika içerisinde cep telefonunuza SMS ile bilgilendirilerek gönderiliyor.

 

Teb Online Kredi Başvurusu

İnternetten online kredi veren bankalar arasında en fazla aşamaya sahip başvuru formu Teb bankası tarafından sunuluyor. Bu çok aşamalı formu doldurduktan sonra kredi cevabınız SMS olarak cep telefonunuza gönderiliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir