İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Reklamlar


is-bankasi-internet-sifresi

İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma: İş bankası internet şubesi parola şifre bloke oldu, bloke kaldırma şifreyi yeniden alma gibi işlemleri nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgileri sizler için bir araya getirdik, işte ayrıntılarİş Bankası ülkemizin en büyük sermayeli ve ilk kurulmuş olan özel bankalarından bir tanesidir.

Teknolojik gelişmeleri en önce takip ederek müşterilerinin kullanımına sunan banka üzerinden pek çok işlemi hem internet hem de şubeler haricinde mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve atm’ler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle şifre alma işlemlerinde çok ileri seviyede işlemler gerçekleştiren İş Bankası internet şubesi üzerinden şifre alma imkanı sunulmaktadır.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen işlemler evinizin konforunda 24 saat olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler olmakla birlikte kolay ve hızlı gerçekleştirilen işlemlerdir. İş Bankası internet şubesi üzerinden para transferleri, kredi başvuruları, kredi kartı limit değişiklikleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerinin kolaylıkla halledilebilmesinin yanı sıra İş Bankası internet şubesi şifre alma işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Aşağıda farklı mecralar üzerinden gerçekleştirebileceğiniz İş Bankası internet şubesi şifre alma yöntemlerini inceleyelim;

İş Bankası İnternet Şubesinden Şifre Alma İşlemleri

İnternetten İş Bankası şifre alma işlemleri için öncelikle cep telefonunuz kayıtlı olacak şekilde sisteme üye olmanız gerekiyor, daha sonra bankadan alacağınız müşteri numaranız, TC kimlik numaranız ve banka kart numaranızı sisteme girerek şifre alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz mümkün.

İş Bankası ‘Anında Şifre’ uygulaması ile kolaylıkla şifre alabilmek mümkün. Birlikte inceleyelim;

* Bunun için Google üzerinden İş Bankası Anında Şifre yazarak bankanın resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Burada sizden bireysel ve ticari olmak üzere ne tür bir işlem gerçekleştireceğiniz soruluyor.

Bireysel olarak İş Bankası Şifte Alma İşlemi

* İlk boşlukta bulunan alana TC Kimlik numaranız veya müşteri numaranızı yazmanız gerekiyor.

* İkinci alana ise cep telefonu numaranızı girmelisiniz. Şifreniz size buradan gönderilecektir.

* Son haneye ise banka tarafından size güvenlik açısından gönderilmiş olan tek kullanımlık doğrulama kodu gönderiliyor.

Ticari Olarak İş Bankası Şifre Alma İşlemi

* Burada da ilk bölüme ticari müşteri numaranızı girmelisiniz.

* Alt bölümde yer alan haneye ise kullanıcı kodunuzu veya TC kimlik numaranızı eklemelisiniz.

* Bir alt kısımda yer alan haneye cep telefonu numaranızı eklemekle birlikte son haneye ise yukarıda da olduğu gibi banka tarafından verilmiş olan doğrulama kodunu ekliyorsunuz.

Yukarıda yer alan bireysel veya kurumsal olarak İş Bankası internet şubesi şifre alma işlemlerinden hangisini seçerseniz seçin cep telefonunuzu doğru olarak yazmanız çok önemlidir. Bankaya gerçekleştirdiğiniz başvurunun ardından ortalama olarak 5 ile10 dakika içerisinde şifreniz mesaj olarak telefonunuza iletilecektir.

İnternetten İş Bankası şifre alma işlemleri gerçekleştirildikten sonra kullanıcı sabit şifrenizi aldığınızda 5 iş günü boyunca internet şubesine giriş gerçekleştirmeyecek olursanız geçici müşteri şifreniz kendiliğinden otomatik olarak silinecektir. Ancak geçici olarak verilen şifrenizi sabit şifreniz ile değiştirecek olursanız şifreniz sabit olarak kalacaktır.

Yukarıda incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz İş Bankası internet şubesi şifre alma işlemleri ile ilgili konuya eklemek istediğiniz her türlü detaylar ile sorularınızı yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir