İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


VADEMATİK KART-30

İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Türkiye İş Bankası ülkemizde faaliyetlerini sürdürmekte olan en eski bankalardan bir tanesidir. Bu nedenle bankacılık sektöründe elde ettikleri deneyim ve bilgi birikimi ile pek çok avantajlı kampanyayı tüm bankalardan önce gerçekleştirebilme yetisine sahiptir.

Sermaye açısından ülkemizde hatırı sayılır bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası pek çok kredi ve kredi kartı ürünü ile rekabetçi piyasada üst katmanlarda yer almayı başarıyor. Sizler için en ince ayrıntısına kadar inceleme altına almış olduğumuz Türkiye İş Bankası Vadematik kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili incelemeler gerçekleştirdik. Başvuru detaylarını birlikte inceleyelim;

İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

* Tc Nüfus Cüzdanı Belgeniz ve fotokopisi.

* Ayrıca işletmelere sunulan bir kredi kartı olduğu için şirketinize ait son dönem vergi levhası.

* Gelir idaresi başkanlığından kolaylıkla alabileceğiniz gelir belgesi.

* Sigortası henüz yapılmamış olan bireyler için deneme sürecinde çalıştıklarını gösteren imzalı ve kaşeli maaş dilekçeleri.

* Sigortalı olarak çalışanlar ise SGK’dan alacakları maaş bordrolarını eklemeli.

* Emekliler emekli maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları maaş belgelerini veya emekli maaş kartlarını eklemeli.

* Öğrenciler ise öğrenci belgelerini eklemelidir. (Öğrenim görülen okulun öğrenci işlerinden alınabilir.)

* Buna ek olarak ikamet ettiğiniz adrese ait son 3 aylık su, elektrik ve doğalgaz faturaları.

İnternetten İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusu

İnternetin hayatımızda ki yeri tartışılmaz ve tüm günlük rutin işlemlerimizi internet üzerinden gerçekleştirebileceğimiz gibi bankacılık işlemlerimizi de internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz.

* İnternetten İş Bankası Vadematik kredi kartı başvurusu için öncelikle isbank.com.tr adresini ziyaret etmemiz ve buradan gerekli olan 2 aşamalı formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmamız gerekmektedir.

* Formun doldurularak gönderilmesinin ardından yaklaşık olarak 1 iş günü içerisinde başvurunuzun değerlendirmesi telefonunuz üzerinden bildiriliyor.

* İnternetten yani uzaktan yapılan kredi kartı başvurusu işlemlerinde özellikle belgelendirilebilir net gelirinizin eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulması çok önemlidir. Aksi halde başvuru formunda belirttiğiniz gelirinizi sizden istenen evraklar ile ispatlayamazsanız başvurunuz geçersiz olabilir.

Şubeden İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusu

Size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek buradan şirketiniz adına İş Bankası Vadematik kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek istediğinizi belirterek ilgili birime başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

* Bu işlemin ardından size sunulacak olan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmalı, özellikle aylık sabit gelir kısmını belgeleyebileceğiniz oranda doğru yazmalısınız.

* Şubeden gerçekleşen başvuruların çok daha hızlı şekilde işleme alındığını unutmamalısınız. Başvurunuzun sonucu en geç 1 iş günü içerisinde başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarası ile bildirilecektir.

İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Özellikleri

* İş Bankası Vadematik kredi kartı her hangi bir çek veya senet olmadan tüm harcamalarınızı vadeli olarak ileri tarihlerde ödemenize izin vermektedir. Özellikle ticari mallar ve hizmetlerin satın alınması sırasında çok büyük avantajlar sağlar.

* Buna ek olarak gerçekleştirdiğiniz harcamalarınızda puanlar kazanarak bu puanlar ile Maximum üye işyerlerinde bedava alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

* Akaryakıttan, gıdaya kadar pek çok harcamanızı anında veya daha sonra istediğiniz zaman taksitlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

* Bunların dışında pek çok ödemeniz için ödeme talimatı vererek tüm faturalarınızı ve rutin ödemelerinizi hiç düşünmeden yapabilirsiniz.

Uyarı: Detaylı şekilde incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye İş Bankası Vadematik Kredi Kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili her türlü görüş, öneri ve soruyu yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Not: Tüm bankaların kredi kartlarında olduğu gibi İş Bankası kredi kartları da mantıklı harcamalarla kullanıldığında avantaj sağlamaktadır. Ancak bütçenizi aşan büyük harcamaları gerçekleştirecek olursanız geri ödemelerde problemler yaşayabilirsiniz.

Özellikle aylık sabit gelirinizin yarısını geçen geri ödemelere sahip borçlarınızı ödeme güçlüğü çekeceğinizi unutmamalısınız. Bankalar geri ödenmeyen kredi kartı borçları için hukuksal yollara başvurmakta ve icra yoluyla alacaklarını tahsil etmektedirler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir