Kadınların Sevdiği En Seksi 10 Erkek Mesleği

Reklamlar


seksi-erkek-meslegi

Kadınların Sevdiği En Seksi 10 Erkek Mesleği: Her erkek meslek seçimi yaparken kendisi ile bütünleşecek en seksi mesleği tercih etmek üzere hareket ediyor ancak seçim gerçekleştirirken hangi mesleğin daha seksi göründüğünü tam olarak kestiremiyoruz.

Bunun için farklı kariyer seviyelerinde bulunan pek çok kadın üzerinde gerçekleştirilen araştırmalara göre kadınlara göre en seksi meslekler üzerinde bir inceleme gerçekleştirdik. Bayanlar hangi meslek gruplarına daha çok ilgi duyarlar ve hangi mesleklerin kadınlar üzerinde etkileri nasıl oluyor bakalım.

Ancak bu araştırmalar üzerinden kadınlara seksi gelen meslekler incelendiğinde bu incelemelerin genellemeler sonucu oluşturulduğunu ve kişilere göre farklılıkların görülebileceğini unutmayalım.

chef

  1. Şef Ahçı

Son dönemlerin en popüler mesleklerinden bir tanesi şef ahçı olarak dikkat çekiyor. Eskiden hafif kilolu olan ahçılarımızın yerine artık çok karizmatik ve bakımlı şef ahçılar dikkatleri üzerine topluyor.

Yapılan araştırmalara göre kadınlara göre yemek pişiren erkekler çok seksi ve çekici geliyor, ancak kadınlara seksi gelen meslekler arasında bulunan şef ahçılık mesleği çok yoğun iş saatleri bulunan bir meslek olmakla birlikte aşkınıza çok fazla zaman bulamayabilir, belkide bu cool hava daha çok ilginizi çekecektir.

doctor

  1. Doktor

Doktorlar çok yoğun uzmanlık gerektiren bir meslek grubunda oldukları için doktorların zeki bireyler olduğunu tüm toplum bilmektedir. Özellikle bu gibi heyecan verici meslekleri yapan erkeklerin kadınlar tarafından çok daha seksi göründüğünü bilmelisiniz.

Genellikle kibar, saygılı, iyi giyimli ve hayat standartları yüksek olan doktorlar kadınlar tarafından daha çok beğeniliyor. Özellikle cerrahlar kadınlara en çok seksi gelen meslekler arasında yer alıyor.

lawyer

  1. Avukat

Avukatlık mesleği kurnaz bir meslektir ve sürekli olarak karşı tarafın zayıf noktasını araştırarak buradan bir açık bulmayı hedeflerler. Kadınlar özellikle iyi giyimli ve maddi açıdan iyi durumda olan avukatların çok seksi göründüğünü düşünüyor.

itfaiyeci

  1. İtfaiyeci

İtfaiyecilik mesleği büyük riskleri taşıyan ve aynı zamanda hayat kurtaran zor meslekler arasında yer almaktadır. Özellikle cesur ve kahraman bireylerin itfaiyeci olduğunu hepimiz biliyoruz. İşte itfaiyecilerin bu kahramanlıkları kadınların akıllarını başlarından almakta. Kadınlara en seksi gelen meslekler arasında itfaiyecilerin çok kışkırtıcı ve seksi kategoride yer aldığını belirtelim.

girisimci

  1. Girişimci

Girişimcilik zeka ve doğru stratejilerin kurularak bir bütün halinde iş planına dökülmesi ve bu iş planının başarılı olması durumudur. İşte bunu başaran adamların çok seksi olduğunu düşünüyoruz. Özellikle kadınlar iyi giyimli zeki ve maddi açıdan üst düey girişimcileri çok seksi buluyor. Girişimcilik genellikle çalışma saatleri belli olan bir meslek grubu değildir. Bu nedenle sürekli olarak iş gereği ve toplantılara katılacak olan sevgilinizi idare edecek kadar sabırlıysanız bu meslek grubu tam size göre demektir.

sporcu

  1. Sporcu

Sporcular fizik anlamında çok bakımlı ve göze hoş görünmektedir. Vücut yapıları bakımlı olan erkekler kadınlar tarafından çok seksi görünmekte, özellikle cinsel performans açısından kadınlara en seksi meslek grubu olan futbulcuların ele avuca sığmaz halleri ve kusursuz görünümleri kadınların akıllarını başından alıyor.

piyano

  1. Müzisyen

Müzisyenler duygusal insanlardır ve onların gizemli halleri kadınların ilgisini oldukça fazla çekmektedir. Tarihten beri gelen gitar çalan erkeklerin seksi olması durumu günümüz şartlarında hala devam etmekle birlikte, duygularını bestelere dökebilen ve bunu enstürmanlar ile aktarabilen erkekler kadınlara en seksi gelen erkekler arasında yer almaktadır.

ressam-33

  1. Ressam

Yetenekli erkekler her zaman kadınların ilgisini çekmiştir, özellikle ressamlar gibi görsel sanatlar üzerinde yoğun meşguliyet gösteren esrarengiz erkeklerin çok çekici göründüğünü belirtmek gerekiyor.

Özellikle son derece romantik bir görünümleri olan ressamların aşk yaşayış şekilleri ve salaş hayatları kadınlara en seksi gelen meslekler arasında ressamları üst sıralara taşıyor.

motorlu-polisler-334

  1. Polis Memuru

Vücut yapısı olarak atletik ve güçlü görünen polislerin kadınlar tarafından beğenildiğini söyleyebiliriz. Özellikle motosikletli çevik kuvvet polislerinin kadınlar tarafından seksi göründüğünü söylemeliyiz.

muhendis

  1. Mühendis

Mühendislik genellikle üst düzey meslekler arasında yer alan bir meslek grubudur ve özellikle hesap yapma yetenekleri ile sonuca giden büyük kararların alınmasında etkili bir meslektir. Mühendislik kadınlar tarafından seksi bulunan meslekler arasında yer almakla birlikte üst düzey gelir seviyeleri ile kadınların ilgisini çekebilecek bir yaşam tarzı sürebilirler.

Yukarıda da belirtiğimiz gibi sıralamış olduğumuz meslek grupları genelleme olarak her birey için çekici olmamakla birlikte kişiden kişiye farklılıklar görülebilmektedir ancak gerçekleştirilen araştırmalar sonucu elde edilen sonuçlara göre kadınlara göre en seksi 10 erkek mesleği bu şekilde sıralanmıştır.

Konuya eklemek istediğiniz her türlü soru, görüş, öneri ve tecrübeyi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir