Kefilsiz 15000 tl ihtiyaç kredisi

Reklamlar


cepteteb kefilsiz kredi

Kefilsiz olarak 15000 tl ihtiyaç kredisi çekmek istermisiniz, o halde yazımızı okuyun ve 15000 tl veren bankanın hangisi olduğunu, faizi ve kefilsiz ihtiyaç kredisini nasıl çekmeniz gerektiğiniz anlatan rehberimizi inceleyin.

Acil olarak beklenmedik bir şekilde gerçekleşen olaylar hayatımızı ve maddi durumumuzu olumsuz yönde etkileyebilir ve hiç ummadığımız bir anda paraya ihtiyacımız olabilir, ancak bir çok banka kredi vermek için teminat olarak kefil istemektedir, bu da işin acil kısmını biraz yavaşlatmaktadır, çünkü kefil bulmak kredi çekmekten daha zor bir iştir.

Peki kefil olmadan kredi çekebilirmiyim?

Evet, kefil olmadan kredi çekmeniz mümkün, bir çok banka özel politikaları nedeniyle kredi verirken kefil şartı koymuştur, ancak bazı bankalar kefilsiz olarak kredi vermekte ve kefil şartını ortadan kaldırmaktadır.

Hangi banka kefilsiz 15000 tl kredi veriyor

İşte aradığınız cevap tam da burada, kefilsiz olarak 15000 tl veren banka Türkiye Ekonomi Bankasıdır, kefilsiz olarak kredinizi çekebilmek için elbette teb bankasının da kendine göre bazı şartları var, peki nedir bu şartlar?

CEPTETEB ihtiyaç kredisi için en az 1000 tl en fazla 15000 tl kullanabilirsin ve bu şekilde başvuru yapabilirsin

CEPTETEB ile kullanacağın kredi, 36 ay vade ile olabilir ve çekilen kredi 36 eşit taksitle ödenecek şekilde ayarlanır.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvuru sırasında sizden kefil istenmez, bankanın tek istediği, kefilsiz olarak çekilen kredinin aylık taksitlerini zamanında ve de eksiksiz bir şekilde ödemenizdir, bunun haricinde sizden ekstra bir şart istemiyor.

Kredi taksitlkerini ödeyebilmek için bir çok seçenek mevcut, bunlardan bazıları, CEPTETEB internet şubesi yoluyla, CEPTETEB mobil şube yoluyla ve CEPTETEB müşteri hizmetleri aracılığıyla, son olarak ta Teb atm’lerinden ödeme yapabilirsiniz.

Henüz Teb müşterisi değilseniz, teb bankası web sitesinden CEPTETEB ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsin, kredi başvurun onaylandıktan sonra ise CEPTETEB müşteri hizmetlerinden bir yetkili sizi arayarak sizden bir randevu ister, sizi ziyaret etmek için belirlenen gün ve saatte banka yetkilisi gelir ve kredi işlemleriniz hemen tamamlanır.

Şayet teb müşterisiyseniz, banka yetkililerinin sizi ziyaret etmesini beklemeden CEPTETEB internet şubesi kanalıyla başvuru yapabilirsiniz, kredi başvurunuzun onaylanması durumunda ise, yine istediğiniz an ve istediğiniz yerde kredinizi kullanmanız mümkün.

Başvuru yapmak için CEPTETEB mobil şubeye giriş yaptıktan sonra, site menüsündeki CEPTETEB ihtiyaç kredisi bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz, böylece şube kanalıyla değil internet kanalıyla kredi kullandığınız için daha avantajlı faiz oranlarından yararlanırsınız.

Örnek şablon aşağıdaki gibidir.

Vade Faiz Oranı Tahsis Ücreti Sigorta Masrafı Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
1,000.00 TL – 15,000.00 TL 12 Ay %1,15 0,00 TL 221,00 TL %2,10 %25,25
24 Ay %1,15 0,00 TL 213,00 TL %1,75 %21,03
36 Ay %1,15 0,00 TL 258,00 TL %1,70 %20,36

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

8 Yorum yapılmış

 1. YAVUZ ÖZDEMİR
 2. ismet
  • mehmet ali demir
 3. mehmet emin kama
 4. nuhat
  • kemal görmez
  • kemal görmez
  • nihat

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir