Kefilsiz kredi başvurusu

Reklamlar


kefilsiz kredi başvurusu

Kefilsiz kredi başvurusu nasıl yapılır, kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir, işte tüm bu sorulara burada yanıt bulacaksınız. Banka kredileri, hemen hemen her konuda nakit ihtiyacının karşılanmasında ilk akla gelen yoldur. Borç ödemelerinde, düğün masraflarının karşılanmasında, tatil giderlerinde, araç alımlarında yani nakit gereksiniminde banka kredileri imdada yetişmektedir.

Bankalardan kredi çekmek için yerine getirilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Bunlardan biri de kefil şartı olmuştur. Son dönemde bankalar, kredi pazarından istediği payı alabilmek için kefil şartını bazı koşullarda yumuşatmış, hatta kefilsiz kredi vermeye başlamıştır. Daha önceleri kefil bulmak için uğraşılıyor, büyük zahmetler yaşanabiliyordu. Bugün, pek çok banka belirli bir meblağa kadar kefilsiz kredi vermekte, müşterilerine çok daha kolay kredi prosedürleri sağlamaktadırlar.

Kefilsiz kredi başvurusu yapmak isteyen herkes bankalar arasında sadece faiz ve masraflar ile ilgili kriterleri incelemekte, kefil arama derdine düşmemektedirler. Kefil olmaksızın kullanabileceğiniz kredilerde 48-60 aya varan vadeler ve çok uygun kredi faizleri uygulanmaya başlandı. Büyük küçük birçok banka, telefon, internet ve SMS ile kredi başvurusu almakta, krediyi alacak olan kişilerin yalnızca gelirlerini ve mali durumunu gösterir belgeleri getirmesini istemektedir. Üzerinize kayıtlı bir gayrimenkulünüz varsa kefilsiz kredi kullanmanız çok daha kolaydır.

Kefilsiz kredi veren bankalar, krediye başvuran kişilerin kredi notunun yüksek olmasına ve bankalardaki sicilinin düzgün olmasına bakarak kredi verebilmektedir. Diğer bir deyişle, kredi notunuz yüksek ise kredi almanızda herhangi bir sorun kolay kolay olmayacaktır. Ancak, bankalar kredi başvurularında kefil isteme haklarını saklı tutmaya devam etmektedirler. Gerekli gördüklerinde kefil talebinde bulunabilirler.

Sonuç olarak, günümüzde pek çok özel ve kamu bankası kefilsiz kredi verme konusunda özel kampanyalarla müşteri çekmeye çalışmakta, kredi talebinde bulunanlara istediği krediyi verme konusunda daha esnek davranmaktadırlar.

Yapı Kredi kefilsiz kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

HSBC kefilsiz kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

TEB kefilsiz kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

Denizbank kefilsiz kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir