Köfteci Ramiz Bayilik ve Bayilik Alma Şartları

Reklamlar


Köfteci Ramiz bayilik şartları: Kendi işinin sahibi olmak isteyenler için bayilik veren firmaları incelemeye devam ediyoruz. Bu firmalardan biri olan köfteci Ramiz bayilik şartları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. İşte, detaylar;

Ürün tedariki:

Türkiye genelinde 29 ilde 140 şubesiyle hizmet vermekte olan köfteci Ramiz, Manisa’nın Akhisar ilçesinden Türkiye’ye adını duyurmuş markalarımızdan biridir. Ülke geneline yayılmış bayilerine günlük olarak Akhisar’dan ürün çıkaran firma, en başta köfte ve diğer et ürünleri olmak üzere, Ramiz özel pidesi, salata barlarında yer alan zeytin,, turşular, bakliyat ve zeytinyağının yanı sıra yarı mamul veya mamul tatlı çeşitlerini bayilerine ulaştırmaktadır. Bu ürünlerin dışında nakliyesi ekonomik olmayan ürünler bayilerin kendileri tarafından da tedarik edilebilmektedir. Fakat ayran ve gazlı içecek çeşitleri, köfteci Ramiz’in belirlediği tedarik sözleşmeleri uyarınca gerçekleştirilmektedir. Akhisar’dan bayilere gönderilen tüm ürünler günlük olarak teslim edilmekte ve kesinlikle dondurulmamaktadır.

İşyeri dekorasyonu ve mimarisi:

Bayilik alacak olan işletmelerin, köfteci Ramiz konseptine uyumlu hale getirilmesi amacıyla firmanın mimari gruplarıyla çalışmaları gerekmektedir. Mimarların hazırladığı dekorasyon projesi, projeyi hazırlayan mimarların denetimi altında bayinin çalışmak istediği taşeron firmaya yaptırılabilmektedir. Bunun yanı sıra, firmanın sürekli çalıştığı tedarikçiler sayesinde, demirbaşlar ve diğer malzemeler konusunda uygun ve ekonomik çözümler önerilmektedir.

Köfteci Ramiz restoranı için daha çok AVM’lerin içinde 50-120 metrekare civarında, merkezi caddelerde ise 120-250 metrekare ve minimum 8 metre cephesi olan yerler istenmektedir.

Franchise ve royalty bedeli ile reklam katkı payı:

Köfteci Ramiz franchise bedeli, süre sınırlaması olmaksızın bir defaya mahsus alınmaktadır. Alınan bu bedel ve aylık yüzdelik olarak tahakkuk ettirilen bedeller işletmenin kurulacağı lokasyona göre belirlenmekte ve değişiklik göstermektedir. Köfteci Ramiz franchise sisteminde reklam katkı payı alınmamaktadır. Köfteci Ramiz’in belirleyeceği franchise bedelleri, her bayilik için değişiklik göstermektedir. Başka firmaların uyguladığı sistemlerin dışında, firmanın sisteminde restoranın yerinin belirlenmesi önceliklidir ve buna göre bir franchise bedeli belirlenir.

Eğitimler:

Öncelikle personel seçiminde, restoranın bulunduğu lokasyona yakın yerlerden elemanlar alınmasına özen gösterilmelidir. Restoranda çalışacak olan personel, şirket merkezinin olduğu Akhisar’da üç haftalık bir eğitime tabi tutulmaktadır. Eğitim süresince eğitim alan personelin yeme, içme ve konaklamaları köfteci Ramiz tarafından karşılanmaktadır. Akhisar’da verilen bu eğitimi takiben personele yerinde eğitim adı verilen, açılacak olan restoranda ikinci bir eğitim de verilmektedir. Firmanın operasyon ekibi tarafından restoranın işletim sistemi de devreye alınmakta ve işletmeye devredilmektedir. Köfteci Ramiz, her ay en az iki defa restoranı denetlemekte ve gölge müşteri uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Yatırımcının sorumlulukları:

Köfteci Ramiz restoranları üç farklı konseptle hizmete alınmaktadır. Bunlar karayolları yol restoran konsepti, cadde konsepti ve AVM konsepti şeklindedir. Restoran yatırımcısından beklenen sadece finansal bir yatırım değil, köfteci Ramiz markasıyla farklı lokasyonlarda değişik projeler üretebilecek beceriye sahip olmasıdır.

Köfteci Ramiz, yatırımcısına restoran için yer önerilerinde bulunabilmektedir. Yatırımcılarının bu işin dışında başka bir işle uğraşıyor olmamaları, şahsen işinin başında uzun süreler kalabilir olması firmanın önem verdiği özelliklerin başında gelmektedir.

Köfteci Ramiz restoran bayiliğine başvuru yapacak olanlar için firma iletişim bilgilerini aşağıda veriyoruz.

 

Akhisar Merkez:    Tel: +90 236 414 33 33

e-posta:                info@kofteciramiz.com

 

İstanbul Bölge:      +90 212 273 07 05

e-posta:                istanbulofis@kofteciramiz.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir