Komagene çiğ köfte bayilik şartları

Reklamlar


Komagene çiğ köfte bayiliği ve bayilik şartları: Çiğ köfte markası olarak en çok bilinen isimlerden biri de Komagene çiğ köftedir. Etsiz çiğ köfte alanında en fazla menüye sahip markaların başında gelmektedir. Rakipleri ile arasında fark yaratmak adına %50 bedava kampanyaları ile adından söz ettiren Komagene çiğ köfte, bayiliğini yapan girişimcilerine kazandırmaya devam etmektedir.

Küçük bir sermaye ile hayata geçirilebilecek en kazançlı işlerden biri olan çiğ köfte bayiliğini, AVM’lerde ya da işlek caddelerde küçük dükkanlarda açabilirsiniz. Etsiz çiğ köftenin önde gelen markalarından olan Komagene çiğ köfte bayilik şartları ile ilgili bilgileri vermeye çalışacağız.

Son yıllarda genç girişimcilerin yatırım yaptıkları popüler iş alanlarından biri olan çiğ köfte bayiliği oldukça rağbet görmektedir. Özellikle insanların yoğun olarak bulundukları cadde ve sokaklar ile AVM’lerde mutlaka bir çiğköfte dükkanı görmektesiniz. Komagene çiğ köfte bu markaların başında gelmekte ve müşterileri tarafından takdir görmektedir. 2004 yılından bu güne yurt çapında bir çok bayisiyle hizmet veren şirket, yurt dışı bayilikleri ile de adından söz ettirmektedir. Ürünlerini acılı veya acısız şekilde sunan markanın yöresel pek çok ürün satışı da bulunmaktadır.

Komagene ürün yelpazesi oldukça geniş:

Yalnızca çiğ köfte değil, farklı yöresel lezzetlere de ürün yelpazesinde yer veren marka, bu özelliği sayesinde diğer pek çok markanın önüne geçmekte ve bayilik tercihinde ilk sıraya yerleşmektedir. Komagene menüsünde; Acılı ezme, Amerikan salata, haydari, patlıcan dolması, kuru biber, şakşuka, yaprak dolması, kadın budu köfte, patlıcan ezme, Arnavut ciğeri, patlıcan dolması gibi çeşitler yer almaktadır. Bunlara ek olarak; kadayıf dolması, tavuk göğsü, kabak tatlısı, şekerpare, höşmerim ve kazandibi gibi tatlılara da menüsünde yer vermektedir.

Komagene çiğ köfte bayilik başvurusu:

Türkiye’nin en yaygın çiğ köfte markası olan Komagene, hem yurt içi hem de yurt dışı bayilik taleplerine cevap vermektedir. Bayilik başvurusu yapacak olanlar, öncelikle iletişim formunu doldurarak müracaatta bulunmaktadırlar. Formun doldurulup gönderilmesi ile birlikte bayilik başvurusu işleme alınmakta ve incelemeler tamamlandıktan sonra iletişime geçilmektedir. Karşılıklı görüşmelerde girişimcide istenen özellikler yerinde görülürse süreç devam ettirilmektedir.

Dükkanın veya standın yerinin tespiti:

Komagene, genellikle AVM’lerde veya yoğun insan geçişi bulunan caddelere şube açılmasına imkan sağlamaktadır. Stand kurarak işe girecek olan girişimcilere firma AVM’ler konusunda destek vermektedir. Ancak dükkan açarak bu işi yapacak olanların bu noktaları kendilerinin bularak firmaya bilgi vermeleri gerekmektedir. Dükkanın metrekaresi olarak herhangi bir sınırlama belirlenmemiş olsa da ortalama harcama tutarının 20-30 bin TL arasında olacağı hesaplanmaktadır. Komagene’nin anlaşmalı reklam şirketi, gerekli olan restorasyon işlerini yerine getirmektedir. İsteyen yatırımcı dekorasyon işlerini konsept dahilinde kalmak kaydıyla kendileri de yaptırabilmektedirler. Bunlara ek olarak; firma ücretsiz eğitimler vermekte, ürün sunumu ve pazarlama teknikleri ile ilgili bilgiler işletme sahibi ve çalışanları da dahil verilmektedir.

Komagene bayilik şartları ile ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalıştık. Komagene çiğ köfte bayiliği alan işletmelerde, yukarıda sayılan ürünler dışında başka ürünlerin satışına izin verilmemektedir. Tüm ürünler soğuk havalı araçlarla ve paketli olarak sevk edilmektedir. Haftada 2-3 defa sevkiyat yapılabilmektedir. İşletmede çalışacak personelin alımlarını kendiniz yapabilir ve eğitimlerden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Bu eğitimler ücretsiz olup, firmanın merkezinde ya da bölge müdürlüklerinde verilmektedir.

Buradaki bilgiler yazımızın yayınlandığı tarih itibariyle günceldir, ancak sonrasında olması muhtemel değişiklikler için firmadan bilgi alabilirsiniz. Aşağıda iletişim kurabileceğiniz telefonları bulabilirsiniz.

 

İletişim tel:   0541 357 30 01

0541 357 30 02 – 03 – 04

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir