Kozmetik Bayiliği Veren 2 Firma

Reklamlar


Kozmetik bayiliği veren firmalar: Perakendeciliğin oldukça hareketli bir alanı olan kozmetik sektörü, sürekli büyüyen ve gelişen bir iş kolu durumundadır. Kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin yatırım gerçekleştirebilecekleri popüler işlerden biridir. Bundan dolayı da kozmetik bayiliği veren firmalar, büyük bir rekabet içinde yeni bayilikler vermeye devam etmektedir.

Eskiden eczanelerin bir yerinde veya kadın giyim mağazalarının girişlerinde satış alanı bulan kozmetikler, şimdilerde oldukça şık ve büyük mağazalarda satılmaktadır. Ülkemizde kişisel bakım ürünlerine olan talep giderek artmakta, özellikle AVM’lerde ve işlek caddelerde hemen her köşe başında yeni bir kozmetik mağazası açılmaktadır. Yazımızda, kozmetik bayiliği veren firmalardan bazılarını sizler için inceledik. İşte, detaylar;

Flormar kozmetik bayilik şartları

Türkiye’deki en eski kozmetik markalarından biri olan Flormar markasının, dünya çapında yaklaşık 700’e yakın mağazası bulunmaktadır. Yakın gelecekte bu sayının daha da artması hedeflenmektedir. Kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler için iyi bir fırsat sunan Flormar, işe girişte peşin olarak herhangi bir bedel talep etmemektedir. Satışların başa baş kar noktasını geçmesi halinde, gerçekleştirilen cironun belirli bir yüzdesi üzerinden royalty fee yani komisyon almaktadır. Bu uygulamanın bir benzeri de yurt dışı bayiliklerinde de uygulanmaktadır. Flormar kozmetik bayiliği almak isteyen girişimciler, öncelikle nerede mağaza açmayı düşünüyorsa bunu belirlemeli, başvuru yaparak firmanın yetkilileri ile birlikte değerlendirmelidir. Bayilik başvurusu ve detay bilgi edinmek için iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Telefon: +90 262 751 03 33

Web site: www.flormar.com

e-posta: info@flormar.com

Florame kozmetik bayilik şartları:

Kozmetik bayiliği veren firmalardan bir diğeri de, 2010 yılında Alda Dış Tic. Distribütörlüğünde ülkemiz kozmetik sektörüne adımını atan Fransız Florame markasıdır. 20 yılı aşkın bir süredir organik kozmetik alanında çalışan marka, işe organik esansiyel yağ imalatıyla başlamıştır. Florame’in ürün yelpazesinde aromaterapi ürünleri, yüz ve vücut bakım ürünleri, deodorantlar, şampuanlar, vücut losyonları, duş jelleri, organik bitkisel yağlar, parfümler ve sabunlar gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. Satışını gerçekleştirdiği bütün ürünleri organik sertifikası olan ürünler olup, Türkiye pazarında yeni bayilikler vererek daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlamaktadır. Florame bayilik şartları ile ilgili bilgi edinmek için, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bayilik başvurusunda bulunabilir, karşılıklı görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon: +90 212 670 33 03

Web site: www.florame.com.tr

Soapville bayilik şartları

Kendi işini kurmak isteyenler için bir iş fırsatı daha… Soapville, el yapımı bitkisel sabunlar, mumlar, tütsüler ve bitkisel yağlar üretmektedir. 2009 yılında Bursa’da faaliyetlerine başlayan firma daha geniş kitlelere ulaşmak için franchise sistemiyle bayilikler vermektedir.

Firma, bayilik için franchise giriş bedeli istemiyor. Açılacak olan mağazanın metrekare yatırım maliyeti yaklaşık 750 – 1.000 TL aralığındadır. Belirlenen bu maliyetin içinde ürünler ve dekorasyon masrafları da dahil edilmiştir. İstenen mağaza büyüklüğünün ise 30 – 100 metrekare arasında olması istenmektedir.

Mağaza şeklinde bayiliklerin yanı sıra, dört ayrı konseptte kiosk uygulamaları da bulunmaktadır. Bu kioskların yatırım maliyetleri de 500 – 20.000 TL aralığında olmaktadır. Soapville’in 5 farklı ürün grubu bulunmakta ve bunlarda kendi içlerinde 5’er 6’şar gruplara ayrılmaktadır. Buna bağlı olarak da ürünleri yaklaşık 800 çeşit kadar olmaktadır. Soapville bayiliği alacak olan girişimciler, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak firmayla irtibata geçebilir ve bayilik başvurusu yapabilirler.

Telefon: +90 224 225 55 66

Web site: www.soap-ville.com

e-posta: info@soap-ville.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir