Kral çiğ köfte bayilik şartları

Reklamlar


Kral çiğ köfte bayilik şartları: Çiğ köfte bayiliği alarak kendi işinin sahibi olmak isteyenler için Kral çiğ köfte bayilik şartlarını sizler için derlemeye çalıştık. Çiğ köfte bayiliği veren firmalardan biri olan Kral çiğ köfte, 1992 yılında İstanbul merkezli olarak faaliyetine başlamıştır. İşte, Kral çiğ köfte bayiliği ile ilgili detaylar.

Kurulduğu 1992 yılından bu güne kadar gerçekleştirdiği çalışmalarla adından sıkça söz ettiren firma, ülke genelinde pek çok bayilikle hizmet vermeye devam etmektedir. Geniş bir bayi ağıyla hizmet veren Kral çiğ köfte, geleneksel lezzetlerimizi tüm Türkiye’ye ve dünya geneline yaymayı amaçlamaktadır.

Üretim ve hizmet anlayışı:

Çiğ köfte üretimi için gereken tüm belgelere haiz olan firma, temizlik ve hijyen anlamında büyük özen göstermektedir. İmalatta kullanılan tüm ürünler birinci sınıf ürünler olup, lezzetli ürünler elde edilmesini sağlamaktadır. Kullandığı tüm yeşillikler çok iyi bir şekilde yıkanmakta ve temizlenmektedir. Çiğ köftenin yanında sunulan nar ekşisi de en iyi koşullarda üretilmektedir.

Gerçekleştirdiği üretimler dünya standartlarında olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Türkiye’nin geleneksel lezzetlerinden biri olan çiğ köfteyi ülke sathında ve tüm dünyada tanıtmayı amaçlamıştır.

Bayilik koşulları ve franchise bedeli:

Kral çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimcilerin önünü açan firma, bayilik vererek büyümesini sürdürmektedir. Ülke genelinde ve yurt dışında yeni bayilikler oluşturarak Türk damak tadını çok daha fazla kitlelere ulaştırmayı amaçlamaktadır. Marka bilinirliği ve alanındaki deneyimi nedeniyle yatırımcıları için önemli fırsatlar sunmaktadır. Bayilik alabilmek için atılması gereken ilk adım bayilik başvurusudur. Başvurunuzu yaptıktan sonra firma yetkilileri ilk incelemelerini gerçekleştirmekte ve sizinle iletişime geçmektedir. Karşılıklı yapılacak olan görüşmeler sonrası anlaşma sağlanırsa bayilik sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır.

İşletmenin açılacağı yer, girişimcinin kendisi ve firma yetkilileri tarafından birlikte karara bağlanır. İşyerinin yaya yoğunluğu bulunan merkezi bir noktada olmasını isteyen firma, franchise bedeli ile ilgili bilgileri karşılıklı görüşmelerle belirlemektedir.

Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra işletme, pazarlama ve sunumla ilgili olarak eğitimler verilmektedir. Verilmekte olan eğitimler işletme faaliyete geçtikten sonra da ara dönemlerle verilmeye devam etmektedir. Bu aşamaları takiben artık kendi işinizin başında güzel kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bayilik alan işletmenin açılışı için Kral çiğ köfte, 100 kg çiğ köfte ve 2000 adet el broşürü desteği vermektedir. Merkezi noktada açılan işyerlerinin dış görselleri de firma tarafından karşılanmaktadır. Açılışta hediye edilen 100 kg çiğ köftenin satışından elde edeceğiniz gelir bütünüyle size kalmakta ve açılış masraflarınızın karşılanmasına katkı sağlamaktadır.

Kral çiğ köfte bayilik şartlarını inceledikten ve karar verdikten sonra hiç zaman kaybetmeden bayilik başvurusu yapın. Kısa zamanda kendi işinizin sahibi olun ve kazanmaya başlayın. Yukarıda bahsettiğimiz bayilik şartları ile ilgili bilgilerin daha da detaylandırılması için firmayla irtibata geçmelisiniz. En güncel bilgileri alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından en kısa sürede sizinle irtibata geçerek karşılıklı anlaşma zemini oluşturulmaktadır. Firmayla ön görüşme yapmak isteyenler ve detaylı bilgi almak isteyenler için iletişim bilgilerini aşağıda verdik.

 

İletişim tel:  +90 532 200 73 60

+90 532 508 50 44

+90 212 667 32 41

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir