Kuveyt Türk kredi başvurusu

Reklamlar


kuveyt türk kredi başvurusu

Kuveyt Türk kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler, kuveyttürk finansman hakkında detaylı bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz: Bankacılık sektörünün en önemli ve en büyük gelir kalemlerinin başında gelen bireysel ihtiyaç kredileri bankalara göre farklılıklar içerebilmektedir. Beyaz eşyadan evliliğe, mobilyadan eğitime kadar pek çok konuda ihtiyacınız olan nakit finansmanınızı ihtiyaç kredileri ile çözebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olan Kuveyt Türk kredi başvurusu yapacaksanız, kar payı oranları biraz yüksek olsa da kredi başvurusu yapan müşterilerini genellikle geri çeviren bir banka değildir. Bundan dolayı Kuveyt Türk kredi konusunda birçok kişinin ilk müracaat ettiği bankalardan biri olmaktadır. Acil kredi ihtiyacınız varsa ve hızlı bir şekilde nakit finansmanı sağlamanız gerekiyorsa Kuveyt Türk şubelerinden herhangi birine gidebilir, kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Her bankada olduğu gibi bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt ve eğitim kredisi gibi kredi çeşitleri olanağı sunan Kuveyt Türk, diğer bankalardan farklı bir uygulama yapmaktadır.

Kuveyt Türk’e kredi başvurusu yapan ve kredisi onaylanan kişiler, krediyi elden teslim alamıyorlar. Bankanın bu farklılığına bağlı olarak krediniz belirteceğiniz yere havale ya da eft vasıtasıyla gönderilmektedir. Taşıt alacaksınız ve taşıt kredisi kullandınız, Banka parayı size değil taşıtı satan kişinin hesabına direkt olarak geçmektedir. Bu sayede paraya elinizi bile sürmeden ve ödeme derdine düşmeden taşıtınızın ödemesini yapmış olursunuz. Almayı düşündüğünüz kredinin bu şartlarda verildiğiniz bilmenizde fayda vardır.

Kredinin bu şekilde verilmesi bazı kimseler açısından dezavantajdır. Çünkü sıcak paraya ihtiyacı olan kişilerin bu parayı ellerine alma imkanı olamamaktadır. Şayet, bankayla bireysel ihtiyaç kredisi görüşmesinde bu durumu anlatırsanız ve mutabık kalırsanız, ancak o şekilde parayı elden alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Aksi halde diğer kredi türlerinde krediniz maalesef elden verilmeyecektir.

Kuveyt Türk kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS, telefon ve web aracılığı ile de yapabilmektedirler. Dileyen kişiler en yakın Kuveyt Türk şubesine giderek de kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvurunuzdan önce bankanın sizden istediği belgeleri de eksiksiz tamamlamanız gerekmektedir.

Kuveyt Türk kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

Ayrıca başvuru için, Kuveyt türk 4440123 nolu müşteri hizmetleri numarasını arayarak detaylı bilgiye ulaşabilir kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

BANKA KREDİ ADI 12 Ay 24 Ay 36 Ay
KUVEYTTÜRK

Tüketici Finansmanı

%1.40 %1.40 %1.40
KUVEYTTÜRK

Seyahat Finansmanı

%1.44 %1.44 %1.44
KUVEYTTÜRK

Eğitim Finansmanı

%1.44 %1.44 %1.44
KUVEYTTÜRK

Tekne Finansmanı

%1.44 %1.44 %1.44
KUVEYTTÜRK

Hac Umre Finansmanı

%1.44 %1.44 %1.44
KUVEYTTÜRK

Eşya Finansmanı

%1.44 %1.44 %1.44

24.06.2016 Tarihinde güncellenmiştir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

12 Yorum yapılmış

 1. 5425289412
 2. Gamze
 3. Melek
 4. m nuru yildirim
  • admin
 5. Ergün
 6. kevser
 7. Merve
  • admin
 8. onur
  • admin

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir