Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu

Reklamlar


kuveyt türk kredi kartı başvurusu

Kuveyt Türk kredi kartı online başvurusu: Türkiye’nin önde gelen katılım bankalarından biri olan Kuveyt Türk, kredi kartı konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu yaparak çok avantajlı bir kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Kuveyt Türk klasik kredi kartları, dünyanın her yerinde ve internette online alışveriş yapabilme imkanı sağlamaktadır. Kredi kartları visa ve mastercard olarak Silver, Gold ve Platinum türlerindedir.

Kuveyt Türk kredi kartınız cebinizde olduğunda nakit taşımanıza gerek kalmadan harcama yapabilir, altın puan kazanabilirsiniz. Kredi kartınızla 7/24 Kuveyt Türk ATM’lerinden veya diğer banka ATM’lerinden işlem yapabilir, visa ve mastercard logosu bulunan bütün işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ün yeni nesil kredi kartı olan SalePlus kredi kartı ile indirimler alabildiğiniz gibi, taksitle ödeme yapabilme ve altın puan kazanma şansı da sunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekme imkanı da sunan Kuveyt Türk kredi kartları keyifli alışveriş yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerinden herhangi birine şahsen müracaat etmek durumundadırlar. Dileyen kişiler 444 0 123 no’lu telefondan Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayabilir, kredi kartı başvurusunda gerekli olan her türlü bilgiyi alabilir.

Kuveyt Türk telefon, internet ve SMS ile kredi kartı başvurusu almamaktadır. Kredi kartı başvurularınızı en yakın şubeye yapmanız gerekmektedir. Sonuç olarak, Kuveyt Türk kredi kartı çeşitleri ile sizleri beklemekte ve kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanmanızı sağlamaktadır.

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

No Responses

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir