Little Caesars Pizza franchise şartları

Reklamlar


Little Caesars Pizza franchise şartları: Ülkemizde faaliyet gösteren pizza markalarından biri olan Little Caesars Pizza, kendi işini kurmak isteyen girişimciler için çok cazip franchise imkanları sunmaktadır. Yazımızda Little Caesars Pizza franchise şartları ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

Mike ve Marian Ilitch tarafından ABD’de kurulan ve 1959 yılında faaliyetlerine başlayan Little Caesars, 1960’lı yıllardan itibaren ABD ve Kanada’da franchise sistemi ile bayilikler vermeye başlamıştır. Bugün 25 ülkede 5 bin’i aşkın restoranı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Dünyanın en büyük üç pizza markasından biri olan Little Caesars, 2012 yılında da ABD’nin en hızlı büyüyen pizza markası olmuştur.

Ülkemizde 1997 yılından itibaren havacılık, liman işletmeciliği, inşaat ve araç kiralama gibi alanlarda faaliyet gösteren Çelebi Holding çatısı altında hizmet vermeye başlayan ünlü pizza markası, ABD’de olduğu gibi ülkemizde de kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren Little Caesars restoranlarının yaklaşık %70’i franchise olarak işletilmektedir. Sürekli olarak büyüme kaydeden Little Caesars, sektörde en hızlı büyüme kaydeden markalardan biri haline gelmiştir.

2007 yılından itibaren franchise vermekte olan marka, son zamanlarda restoran sayısını arttırmak ve hizmet alanını genişletmek için ciddi yatırımlar gerçekleştirmektedir. Little Caesars franchise başvurusu yapan girişimciler, en akıllı ve geri dönüşü yüksek bir işe yatırım yapmış olacaklardır. Başvuru aşamasından başlayarak Little Caesars’ın deneyimli ve bilgili ekibinin restoran lokasyonu seçiminden, her türlü operasyonel konulara kadar bir çok alanda desteğini almaya başlamaktadırlar. Bu destekler sayesinde henüz daha işe başlamadan bile kendinizi bu konuda deneyimli ve bilgili hissetmektesiniz.

Little Caesars restoranları içinde daha önce restoranlarda çalışmış ve kendini yetiştirmiş kişilerle birlikte, daha önceleri başka sektörlerde profesyonel iş hayatına sahip birçok girişimci de yer almaktadır. Tüm bu franchise sahiplerinin ortak özellikleri, işlerinin başında durmaları, çok iyi bir ekip lideri olmaları ve rekabet odaklı çalışmalarıdır. Kendi işinizin sahibi olmak, karlı bir yatırım yapmak ve iyi kazanç elde etmek için Little Saesars Pizza bayiliği tam size göre…

Little Saesars Pizza’nın ayrıcalıkları:

Bütün restoranlarda günlük taze pizza hamuru kullanılmaktadır.

Nefis kenar pizza’sı ile sektörde ilk.

Bütün ürünlerinde helal sertifika uygulaması.

Kullanılan malzemelerin %99’u yerli ürünler.

2018 yılında hedef restoran sayısı 300 olacak.

İletişim tel: +90 212 604 14 14

Web site: www.littlecaesars.com.tr

e-posta: info@littlecaesars.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir