Maaş anlaşmalı kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Reklamlar


iş bankası maaş anlaşmalı ihtiyaç kredisi

Türkiye İş Bankası ile maaş anlaşmalı olan ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi: Ülkemizin en büyük ve en köklü bankalarından biri olan İş Bankası, ihtiyaç kredisi kapsamında sürdürdüğü maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi ile cazip koşullarla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Maaş ödemelerini İş Bankasından yapan kurumlardaki çalışanlar ile kamu personeline özel olarak hazırlanan bu ihtiyaç kredisinden aylık %1,15 faiz oranı, 36 aya varan vadeler ile 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

Maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi koşulları:

Kredinin maksimum tutarı 50 bin TL’dir.

Kredi geri ödemesindeki vade maksimum 36 aydır.

Kredi faiz oranı aylık %1,15 olarak sabitlenmiştir.

Kredinin geri ödeme başlangıcı 1 ay sonra başlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

İhtiyaç kredisi kampanyasından maaşlarını İş Bankası üzerinden alan maaş anlaşmalı müşteriler ile bütün kamu personeli yararlanabilmektedir.

Kefilsiz bir kredi kampanyasıdır. Ancak, gerekli görüldüğü durumlarda kefil talep edilebilir.

Kredide senelik sigorta primi ve kredi miktarına göre değişiklik gösteren tahsis ücreti de alınmaktadır. Ayrıca %5 BSMV ilave edilmektedir. Sigorta primleri yaşa göre belirlenmektedir. Bununla birlikte kredinin toplam miktarı ve vadesine göre de farklılık göstermektedir.

İş Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyalarının koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

İş bankası ihtiyaç kredisi kampanyalarından her türlü nakit gereksinimleriniz için faydalanabilirsiniz. Banka kredi talep eden müşterisinin kredisini onaylayıp onaylamama hakkını da saklı tutmaktadır.

İş bankası maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak ve detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir