Maaş Bordrosuz Kredi Nasıl Alınır

Reklamlar


gelir belgesiz kefilsiz kredi-556

Maaş Bordrosuz Kredi Nasıl Alınır: Bankalardan kredi almak bu günlerde her zamankinden çok daha kolaydır.  Banka kredisine ihtiyacı olanlar çeşitli sebeplerden dolayı gelir belgesi veya maaş bordrosu ibraz edemeyebilirler. Eskiden bu belge olmadan kredi veren banka yoktu ama şu anda pek çok banka gelir belgesini ibraz etmenize gerek olmadan kredi olanakları sunuyor.

Maaş bordrosu olmadan nasıl kolayca kredi alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bu yazımız sizin için oldukça faydalı olacaktır Bu şekilde kredi alabilmek için bankalarla geçmişte yaptığınız işlemlerde ve ödemelerde sorun yaşamamış olmanız gerekiyor. Eğer böyle bir ödeme sorunu yaşamadıysanız bankalar kkbb kayıtlarına ve kredi puanınıza göre belli bir miktara kadar kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veriyorlar.

Ayrıca bu kredi değerlendirmesinde herhangi bir ispatlanabilir kayıtsız gelirinizin olması (kira geliri gibi) veya üstünüze kayıtlı bir gayrimenkulünüzün olması kredinizin onaylanma şansını daha da arttıracaktır. Her hangi bir belge olmadan sadece nüfus cüzdanınızı sunarak kullanabileceğiniz bu kredilere başvuru şekilleri ve limitleri her bankada değişiyor. Aşağıda maaş bordrosu veya gelir belgesi talep etmeden kredi olanağı sunan bankaların bir listesini ve bu kredilere ne şekilde başvurulacağını sizler için inceledik. Sizin için en uygun başvuru olanağını sunan bankayı kredi başvurusu için kullanabilirsiniz.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank müşterilerine 55.000 TL ‘ye kadar nüfus cüzdanı hariç herhangi bir belge olmaksızın kredi alma olanağı sunuyor.  Denizbank’ın bu kredisine başvurmak için cep telefonunuzdan mesaj kısmına KREDİM boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun sonucu 5 dakika içinde telefonunuza gelecek ve kaç liraya kadar kredi alma şansınızın olduğu mesajda yazacaktır. Mesajın olumlu olması durumunda sadece nüfus cüzdanınızla herhangi bir Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Telefonunuza gelen mesajın sadece bir ön onay olduğunu kesin sonucun şubede belli olacağını da son olarak belirtelim.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Olanakları

ING bankta müşterileri için 1.99 faizle 3000 TL ye kadar gelir belgesiz mini kredi olanağı sunuyor. Bu krediye ING bank şubelerinden veya telefon bankacılığından başvuruda bulunabilir sonucu anında öğrenebilirsiniz. Onaylanma durumunda kredinizi imza karşılığı kullanabilirsiniz. Ayrıca Çiftçiler çiftçilik belgesi ile esnaflar ise vergi levhalarını ibraz ederek daha yüksek tutarlı bireysel kredilere başvuru yapabilirler.

İş Bankası Maaş Bordrosuz Kredi Olanakları

İş bankası da müşterileri için sadece nüfus cüzdanı ibraz ederek kullanabilecekleri kredi olanakları sunuyor. Bu krediye internet şubesi üzerinden bir form doldurarak veya iş bankası şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığından yapacağınız başvuru anında sonuçlanırken şubelerden yapılan başvuruların sonuçlanması 1-2 saat sürebiliyor.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Olanakları

Akbank 20.000 TL ye kadar gelir belgesi veya maaş bordrosu ibraz etmeye gerek olmadan bireysel kredi veriyor. Kredi başvurusu yapmak için Akbank ATM lerini kullanabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan SMS yollayarak da başvurabilirsiniz. SMS ile başvurmak için mesaj bölümüne Kredi yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4425’e yollayabilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda kredi başvurunuzun yanıtı kısa sürede cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Olumlu sonuçlanan kredi başvuruları Akbank şubelerinden kimlik ibraz edilerek imza karşılığı kullanılabilir.

Garanti Bankası Şubeye Bile Gitmeye Gerek Kalmadan Kredi Kullandırıyor

Garanti bankası sadece kendi müşterileri için şubeye bile gitmeden kredi kullanma olanağı sunuyor. İnternet bankacılığı kullanan Garanti bankası müşterileri internet şubesinde bir form doldurarak anında sonuçlanan başvuru ile 12.000 TL ye kadar şubeye gitmeden kredi kullanabilirler. Kredi tutarı olumlu sonuçlanması durumunda müşterinin hesabına anında geçiyor. Ödeme olanakları ise 6 aydan 36 aya kadar değişiyor. Eğer Garanti müşterisi değilseniz belgesiz krediye başvurabilirsiniz ancak onaylanması durumunda kredinizi kullanabilmek için en yakın şubeye nüfus cüzdanınız ile başvurmanız gerekecektir.

Gelir belgesi olmadan kolayca kredi kullanabileceğiniz bazı bankaları yukarıda sizin için inceledik. Bu bankaların dışında Fibabanka, Finans bank, Halk bankası ve Yapı kredi bankaları da belge talep etmeden sadece nüfus cüzdanı ibraz ederek kolay kredi olanaklarını müşterilerine sunuyorlar. Her bankanın kredilere uyguladığı faiz oranları farklı olduğu için kredi kullanmaya karar verdikten sonra ödeme şartlarını her banka için ayrı ayrı dikkatlice incelemenizi öneririz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir