Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Reklamlar


Masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar

Masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar: Masrafsız iş bankası ihtiyaç kredisi, vakıfbank dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ve bankpozitif masrafsız kredi hakkında bilgileri sizler için derledik, işte detaylar. İhtiyaç kredileri hayatımızda en sık duyduğumuz kredi şeklidir. Pek çok insan, bütçesinin yetmediği noktada ihtiyaç kredisi için bankalara başvurur. İhtiyaç kredisi geriye ödenirken belirli faizlerle ödenir. Bir de bunun yanında masraf kesintisi olması
hiç kimse tarafından istenilen bir durum değildir. Bu nedenle, masrafsız ihtiyaç kredisi veren banka ve kurumlar ilk önceliktir.

Dosya masrafsız krediler

Kredi işlemlerinde bankalar yasal olduğundan dosya masrafı alabilmektedir. Dosya masraflarına olan itirazlar nedeni ile pek çok banka dosya masrafsız kredi paketleri oluşturmaktadır. Bu nedenle pek çok insan dosya masrafsız krediye yoğunlaşmaktadır. Kredi tahsis ücreti, kullanılan anaparanın binde beşini geçememektedir şeklinde bankaların özel yönetmelikleri vardır.

Pek çok bankada, kredi faizi dışında bir ödeme yapılmayan ihtiyaç kredileri vardır. Fakat, bazı bankalar müşterilerine bazı sigortaları yapmak istemektedirler. Bu durumda kredi tam olarak masrafsız olmamaktadır.

Vade, ödeme ve üst limit olarak, masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankaların bir listesini oluşturduk. İşte o liste;

Vakıfbank Masrafsız ihtiyaç kredisi

Kredi türü; ihtiyaç kredisi

En az taksit seçeneği; 3 ay

En fazla taksit seçeneği; 36 ay

Çekilebilen en düşük tutar; 500 TL

En yüksek tutar; 50.000 TL

Kefil, teminat, masraf; yok

Detay; bu kredide hayat sigortası eklenmemiştir. Hayat sigortası yaşa, kredi tutarına ve vadesine göre değişim gösterir.

 

Bankpozitif Masrafsız ihtiyaç kredisi

Kredi türü; ihtiyaç kredisi

En az taksit; 3 ay

En fazla taksit; 36 ay,

Çekilebilen en düşük tutar; 3.000 TL

En yüksek tutar; 50.000 TL

Kefil, teminat, masraf ; yok

İstenilen belgeler; kimlik belgesi ya da müşteri üzerine olan bir fatura

 

Türkiye İş Bankası Masrafsız ihtiyaç kredisi

Kredi türü; İhtiyaç kredisi

En düşük taksit; 3 ay

En yüksek; 36 ay

Çekilebilen en düşük kredi; 500 TL

En yüksek kredi; 50.000 TL

Kefil; banka şubesi gerekli görürse kefil istemektedir

Teminat; şube isterse teminat istenebilir.

ING Bank Masrafsız Kredi

Masrafsız kredi çekmek istiyorsanız bir de ing bank ı incelemenizi tavsiye ederim çünkü, zaman zaman ciddi kampanyalarıyla çıkış yapan ing bank, masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında da, en düşük faiz oranıyla karşımıza çıkıyor, incelemenizde yarar var.

 

Bu durumda masrafsız ihtiyaç kredisi veren pek çok banka vardır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, bankaların kredilerde kullandıkları faizlerdir. Pek çok banka faizleri yükselterek, masrafsız olan krediyi masraflı hale getirebilir. Bir gelir belgeniz yoksa, çalışmayan ve ev hanımı olanlara da kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Son olarak, Her zaman sözylediğimiz gibi, kredi çekmek en son çare olmalıdır, çünkü faizli bir şekilde çekilen kredinin malesef ödemesi de her halukarda zorlaşıyor ve borçlu olan hayatımız daha da borçlanarak devam ediyor, mümkünse siz yinede çekmemeye bakın. Masrafsız kredi çekerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi, masraf alınmayan krediye ne tür eklemeker yapılmış, ne adı altında sizden ödeme alıyorlar bunları dikkatli bir şekilde kontrol edin, aksi taktirde, masrafsız diye aldığınız kredi, masraflı aldığınız krediden bile pahalıya çıkabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir