Maximiles Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


MAXİMİLES KART

Maximiles Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Türkiye İş Bankası tarafından kullanıma sunulan Maximiles kredi kartı pek çok bankanın uçuş kartına rakip olarak çıkartılmıştır. Bu sayede yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız puanlar ile kolaylıkla dünyanın her yerine ve ülke içerisinde uçuş biletleri satın alabileceksiniz. Bunlara ek olarak Maximiles kredi kartı başvurusu sırasında belirttiğiniz gelirinize uygun olarak nakit krediler kullanabilir veya tüm kredi kartlarının sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sizinle birlikte en ince ayrıntısına kadar inceleyeceğimiz Maximiles kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili püf noktalara ve detaylara bakalım. Birlikte inceleyelim;

Maximiles Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

* Tc Kimlik belgeniz ve 2 adet fotokopisi.

* Gelir belgeniz. (Gelir idaresi başkanlığından kolaylıkla alınabilmektedir.)

* Sigortalı çalışan bireylerin SGK’dan alacakları maaş bordroları. (Bu bordroları şirketlerine imzalatmaları gerekebilir.)

* Henüz sigortası yapılmamış olan bireyler için ise çalıştıkları işletmelerden alacakları imzalı ve kaşeli maaş dilekçeleri.

* Emekliler için emekli maaşlarını aldıklarını gösteren maaş belgesi.(Bankalardan alınabilir.) veya emekli maaş kartları.

* Öğrenciler ise okullarından alacakları öğrenci belgelerini eklemelidir.

* Buna ek olarak kurumsal başvurularda şirkete ait son vergi levhası ve fotokopisi.

* Son olarak ikamet ettiğiniz eve ait son 3 aylık elektrik, doğalgaz ve su faturaları.

İnternetten Maximiles Kredi Kartı Başvurusu

İnternet pek çok açıdan hayatımızı kolaylaştırmakla birlikte özellikle bankacılık işlemleri açısından çok büyük avantajlar sağlıyor. Tüm bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden internet üzerinden kolaylıkla halledebilmek mümkün.

* İnternetten Maximiles kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken maximiles.com.tr adresini ziyaret etmek ve buradan başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmak.

* Bu işlemin ardından formu gönder tuşu ile genel merkeze iletiyorsunuz, daha sonra formunuzun teslim alındığına dair bilgilendirme mesajı başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarası üzerinden bildiriliyor.

* İnternet üzerinden yapılan başvurular en geç 1 iş günü içerisinde değerlendirilmektedir.

Şubeden Maximiles Kredi Kartı Başvurusu

Şubelerden gerçekleştirilen başvurular genellikle bizim için en güvenli bankacılık işlemleri olarak nitelendiriliyor. Ülkemizde bankacılık işlemlerinin en çok uygulandığı mecra şubeler olarak bilinmekte.

* Bunun için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek buradan TC Kimlik belgeniz ile kolaylıkla Maximiles kredi kartı başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz.

* Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmalısınız, eğer başvuru formunu doldurmak istemiyorsanız bu işlemi banka memuru sizin adınıza gerçekleştirebiliyor.

* Başvuru formunun doldurulmasının ardından banka memuru gerekli bilgileri sisteme giriyor ve başvurunuz tamamlanmış oluyor.

* Başvuru sonucunuz ortalama olarak 1 iş günü içerisinde telefonunuz üzerinden bildirilmektedir.

Maximiles Kredi Kartı Özellikleri

* Maximiles kredi kartı özellikleri incelendiğinde son dönemlerde ülkemizde çok moda olan uçuş kartlarından biri olduğunu görmekteyiz, buna göre gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalardan kazanacağınız puanlar işe yurt içi veya yurt dışı seyahatlerini için uçuş biletleri kazanabiliyorsunuz.

* Uçuş özelliklerinin yanı sıra diğer İş Bankası kredi kartlarında olduğu gibi taksitlendirme ve üye iş yerlerinde ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanma imkanları sunuluyor.

* Özellikle üye iş yerlerinin sunduğu taksit oranlarına + taksit seçenekleri sunulmakla birlikte, taksit atlatma seçenekleri ile çok büyük avantajlar elde edebiliyorsunuz.

* Ayrıca geçekleştirdiğiniz tek çekim harcamaların daha sonra taksitlendirmesi mümkün.

* Son olarak tüm sabit ödemelerinizi talimat ile kolaylıkla hiç düşünmeden zamanında gerçekleştirebileceksiniz. Özellikle fatura ödemeleri ve aidat ödemelerinde çok avantajlıdır.

* Son olarak gerçekleştirdiğiniz harcamalardan kazanmış olduğunuz para puanları tüm üye iş yerlerinde kolaylıkla harcama imkanına sahip oluyorsunuz.

Uyarı: Yukarıda detaylı olarak incelemiş olduğumuz Maximiles kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili yukarıda cevabını bulamadığınız tüm konular ile ilgili yorumlar bölümünden görüşünüzü bildirebilirsiniz.

Not: Kredi kartlarınızın sadece bütçenize uygun harcamalar gerçekleştirmeniz durumunda avantajlı olduğunu unutmamalısınız. Vadesinde ödenmeyen krediler ve kredi kartı borçları için bankaların hukuksal yollara başvurduğunu ve ibre yoluyla alacaklarını talep ettiklerini unutmamalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir