Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi bayilik şartları

Reklamlar


Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi bayilik şartları: Çiğ köfte bayiliği alarak kendi işini yapmak isteyenler için meşhur Adıyaman çiğ köftecisinin bayilik şartlarını kısaca aktarmaya çalışacağız. İşte detayları;

İstanbul Gültepe’de küçük bir dükkanla işe başlayan Ömer Aybak, 2005 yılına gelindiğinde ilk üretim merkezini Mecidiyeköy’de açtı. Faaliyetine başladığı ilk andan itibaren titiz ve özverili çalışmalarıyla hızla büyüyen işletme, bugün de hala aynı anlayış ve düşünceyle çalışmalarına devam etmektedir.

Adıyaman çiğ köftecisi ürününü elde yoğurmakta ve bu geleneksel lezzeti bütün dünyaya tanıtmayı amaçlamaktadır. Çiğ köfte bayiliği veren firmalardan biri olan meşhur Adıyaman çiğ köftecisi, yeni bayilikleri ile her geçen gün hizmet alanını genişletmektedir. Çiğ köfte üretiminde her türlü belgeye sahip olan işletme, kullandığı her ürünü piyasanın en kaliteli ürünlerinden seçmekte ve Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmaya çalışmaktadır.

Bayilik şartları ve franchise bedeli:

Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma imkanı sağlayan meşhur Adıyaman çiğ köftecisi, hızlı bir şekilde bayilik çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bayiliklerle çok daha geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlayan firma, diğer pek çok bayilik veren firmalardan farklı olarak isim hakkı ile ilgili bir bedel talep etmemektedir. Tek şartı firma konseptinin tam olarak yansıtılmasıdır. Çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimcilerin, öncelikle bayilik başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Bu başvurular firma yetkilileri tarafından incelenir ve sonrasında geri dönüş yapılır. Yapılan görüşmelerde karşılıklı olarak anlaşma sağlanırsa bayilik sözleşmesi imzalanır. Bayilik sözleşmesinde firma, her iki tarafın da haklarını korumaya yönelik maddelere yer vermektedir.

Franchise bedeli hakkında şirket yetkilileriyle görüşülmesi yeterlidir. Sözleşme imzalandıktan sonra girişimciye ve çalıştırılacak personele işletme, pazarlama ve sunum konularında gerekli eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler belirli sürelerle devam ettirilmektedir. Her türlü eğitim verilse bile firma, ihtiyaç halinde bayiye her türlü desteği sağlamaktadır. İşyerinin dekorasyonu ve kurulumu yapılırken, firma yetkilileri size destek olmakta, gerekli ortamı hazırlamada yardım etmektedirler. Bu aşamadaki her türlü masraf girişimcinin kendisine aittir.

Açılışa ait özel reklam ve tanıtım çalışmaları ana firmaya aittir ve bu çalışmalardan herhangi bir bedel almaz. Dükkanın dekorasyonunu kendiniz yaptırmak istediğinizde, firmanın kurumsal şartlarına uyulması gerekmektedir. Firma, size açılışa özel çiğ köfte hediye etmektedir. Bu hediye çiğ köftelerin atışından da ilk kazancınızı elde edersiniz. Firma, çiğ köfteleri kendiniz aynı lezzette üretmeye başlayana kadar göndermektedir. Düşük maliyete sahip bu ürünlerle yüksek kazanç sağlayacağınız bayiliğiniz, kısa süre sonra hem sizi hem de firmayı mutlu edecektir.

Sonuç olarak; meşhur Adıyaman çiğ köftecisi bayiliği alacak olanlar için bazı bilgileri vermeye çalıştık. En son güncel bilgileri yine de firma ile iletişime geçtiğiniz zaman çok daha net bir şekilde öğreneceksiniz.

Türkiye çapında birçok bayisi olan firmanın bayilik şartlarında reklam katılım ücreti, cirodan pay ve isim hakkı bedeli gibi ücretler bulunmamaktadır. Bayilik başvurusu yapacak olanlar için iletişim bilgilerini aşağıda verdik.

 

İletişim tel: +90 212 650 59 02 – İstanbul

e-mail: omeraybak@adiyamancigkoftecisi.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir